Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

27 років праці на землі: державне підприємство "ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗАБОЙЩИК"

Дата: 30.07.2020 17:15
Кількість переглядів: 527

29 липня 2020 року голова Великоновосілківської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО провів робочу зустріч з новопризначеним директором державного підприємства "ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗАБОЙЩИК" Олександром ШЕВЧЕНКО з питань соціально-економічного розвитку району.

«Від стабільності підприємства, яке є бюджетоутворюючим, залежить життєдіяльність і розвиток громади. ДП ДГ «Забойщик» є одним з основних наповнювачів бюджету Костянтинопільської сільської ради. А в подальшому і Великоновосілківської ОТГ, куди вона ввійде. Тут працюють багато мешканців села. Вони переймаються за робочі місця та подальшу долю підприємства» - звернувся голова райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО.

В ході зустрічі директор ДП ДГ «Забойщик» розповів про подальшу роботу підприємства та плани на майбутнє.

Олександра ШЕВЧЕНКО призначено на посаду 14 липня 2020 року наказом Національної Академії аграрних наук України. Контракт на роботу в даному підприємстві заключено на 5 років.

ДП ДГ «Забойщик» вносить вагомий внесок у поповнення державного та районного бюджетів. За 2019 рік підприємством сплачено 10 млн. 424 тис. грн. у районний бюджет.

Крім того, під постійною опікою підприємства знаходяться дитячі садочки, школа, місцева футбольна команда.

«В планах і в подальшому розвивати господарчі потужності підприємства, допомагати мешканцях села в соціальних питаннях. Підприємство несе на собі величезну відповідальність і за людей, адже у селі їм потрібна робота. Серед працівників сільгосппідприємства чимало таких, які все життя працюють на фермі, в полі. Намагаємося йти в ногу з часом, розвиватися, робити все можливе, аби господарство продуктивно працювало на користь людям і селу» - розповів директор державного підприємства "ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗАБОЙЩИК" Олександр ШЕВЧЕНКО.

«Добре, що у нас в районі є таке підприємство. Це щоденна сумлінна і важка праця кожного працівника. Бажаю і надалі постійно розвиватись і модернізувати потужності, а продукції збільшувати кордони реалізації. Можете завжди розраховувати на нашу підтримку та допомогу в нагальних питаннях» - побажав на завершення робочої зустрічі Анатолій НЕМЧЕНКО.

 

Довідково:

Державне підприємство займається селекцією озимої пшениці, ярого ячменю, еспарцету. В структурі ДП «ДГ «Забойщик»» працює 115 осіб. Створене підприємство у 1993 році з метою організаційно-господарського забезпечення умов для проведення виробничої перевірки і впровадження наукових розробок у виробництво та іншої господарської діяльності.

Співробітники дослідної станції займаються розробкою технологій вирощування основних сільськогосподарських культур, які спрямовані на підвищення адаптивності рослин до стресових умов навколишнього середовища.

Господарство має в користуванні 4509 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 4057 га ріллі.

Сільськогосподарська техніка ДП «ДГ «Забойщик»» налічує у своєму складі 6 комбайнів, 27 тракторів та 17 вантажних машин.  

Наразі, завершено збирання ранніх зернових культур – 9558 т, урожайність 41 ц/га.  Намолочено: 7675 т озимої пшениці, урожайність складає  43,6 ц/га;   1665 т ярого ячменя, урожайність складає 35,6 ц/га.

У господарстві утримується 950 голів свиней, в тому числі 20 основних свиноматок та 550 голів свиней на відгодівлю. Після досягнення товарної кондиції м'ясо свиней живою вагою реалізовується м'ясо-переробному підприємству в м. Маріуполь для подальшого їх забою та переробки.

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора