Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПАТ «Краснополянський піщаний кар’єр»: розвиток та модернізація

Дата: 31.07.2020 14:55
Кількість переглядів: 508

30 липня, під час робочої поїздки голова Великоновосілківської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО зустрівся з генеральним директором ПАТ «Краснополянський піщаний кар’єр» Арутюном МКРТЧЯН, оглянув потужності виробництва, поспілкувався з працівниками підприємства, обговорив питання збільшення потужностей виробництва, залучення інвестицій, створення робочих місць, розвитку інфраструктури.

Генеральний директор ПАТ «Краснополянський піщаний кар’єр» розповів про основні напрямки діяльності підприємства (видобуток та реалізація піску кварцового зернистого), модернізацію виробництва (не тільки видобутку піска, а і його переробки по фракціям для виробництва різноманітних будівельних матеріалів та сухих будівельних сумішей).

Також, керівник підприємства звернув увагу на те, що продукція піщаного кар’єру за своїми характеристиками є найкращою серед родовищ, які наразі працюють в регіоні і тому затребувана найбільшими регіональними виробниками бетонних сумішей і розчинів, а також лідерами у виробництві сухих будівельних сумішей зі світовим ім'ям, таких як Henkel.

ПАТ «Краснополянський піщаний кар’єр» бере участь в державних закупівлях. З 2016 року було виграно 16 тендерів на поставку піску. Серед покупців: Маріупольське комунальне підприємство зеленого будівництва, КП "Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління", комунальне комерційне підприємство "Маріупольтепломережа" та інші.

Важливо те, що підприємство робить значний внесок в поповнення державного і місцевого бюджетів. Так, за 2019, І півріччя 2020 рр було сплачено до місцевого бюджету податків на загальну суму 1млн 861 тис грн.

Крім того, ПАТ «Краснополянський піщаний кар’єр» регулярно виділяє обсяги піску для облаштування пляжів жителям району, а також потреб аварійно-рятувальної служби.

В планах на найближче майбутнє – модернізація потужностей виробництва і створення на базі підприємства туристичної інфраструктури. Це і облаштування на території кар’єру кемпінгового містечка, паркової зони та багато іншого.

 «Великий історико-культурний та природний потенціал району дає великі можливості для розвитку в'їзного та внутрішнього туризму, що є важливим фактором підвищення рівня життя, створення додаткових робочих місць, залучення інвестицій та наповнення бюджету» - підтримав ініціативу розвитку туристичного потенціалу мальовничих територій підприємства Анатолій НЕМЧЕНКО.

 Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора