Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

УВАГА! ВАКАНСІЯ «ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ»

Дата: 17.08.2020 11:54
Кількість переглядів: 307

Великоновосілківський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді шукає родини, які готові взяти дітей на виховання на період від трьох до шести місяців. Послуга «ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ» - вид тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини у сім'ї на період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин.

Тільки у сім’ї дитина може всебічно і гармонійно розвиватися. Якщо у родині не створено умови для нормального розвитку дитини, державою передбачено інші форми виховання. Це усиновлення, опіка, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні сім’ї як новітня форма сімейного виховання.

Патронат над дитиною – екстрене надання даху над головою, тимчасове влаштування до повернення у біологічну сім'ю. Патронатний вихователь має пройти навчання за спеціальною програмою підготовки кандидатів. На договірній основі здійснює догляд, виховання та забезпечує реабілітацію тимчасово влаштованих в його сім'ю дітей, несе відповідальність за їх життя та здоров'я.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України, які перебувають у зареєстрованому шлюбі та мають досвід виховання дітей у сім'ї (окрім осіб зазначених у статті 212 Сімейного кодексу України). Вони отримуватимуть щомісячну соціальну виплату, в розмірі п’ять прожиткових мінімумів та по 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на місяць, для дітей з інвалідністю - 3,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на місяць.

Великоновосілківський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запрошує усіх бажаючих  до співпраці. Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном: (06243) 21669.

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора