Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Погіршення ситуації із захворюваності на COVID-19 у Великоновосілківському районі!!!

Дата: 11.09.2020 13:34
Кількість переглядів: 1947

У Великоновосілківському районі темпи розповсюдження COVID-19 помітно зростають, а разом із ними – і ймовірність захворіти для кожного з нас. Сьогодні, у зв’язку зі збільшенням випадків захворюваності на COVID-19 у Великоновосілківському районі, голова Великоновосілківської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО провів позачергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

На засіданні Штабу заслухано інформацію Мар’їнської міськрайонної філії ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» щодо стану поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, її наслідки на території Великоновосілківського району (Баліоз Р.В. – завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Мар`їнської міськрайонної філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»).

 

За результатами засідання Штабу вирішено:

 1. До 28.09.2020 заборонити проведення культурно-масових та спортивних заходів на території Великоновосілківського району.

                                                                

 1. Мар’їнській міськрайонній філії ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» забезпечити проведення епідеміологічного розслідування та встановлення контактних осіб.

                                                                                  

 1. КНП «ВРР «Великоновосілківський районний ЦПМСД»:

1) Організація госпіталізації осіб з встановленим діагнозом COVID-19 за наявності показань або самоізоляції у відповідності до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба COVID-19».

                                                                                   Термін – при виявленні осіб

2) Організація самоізоляції контактних осіб у відповідності до галузевих стандартів в сфері охорони здоров’я та в порядку, визначеному постановою КМУ             від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами). Встановлення медичного спостереження за особами, які знаходяться на самоізоляції.

                                                                       Термін – 14 днів з моменту контакту з хворим

 1. Виконкомам Старомлинівської, Керменчицької, Іскрівської сільських рад та Великоновосілківській селищній раді:

1) Вирішити питання щодо доставки харчових продуктів, медикаментів, засобів гігієни, особистих речей, соціального супроводу осіб, які знаходяться на самоізоляції з дотриманням необхідних протиепідемічних заходів.

                                                                       Термін – під час існування вогнища

 

2) Посилення контролю за додержанням санітарних та протиепідемічних заходів на території ради:

- проведення температурного скринінгу перед початком зміни усім працівникам працюючих закладів, відсторонення від роботи працівників з температурою вище 37,2 С або наявності ознак респіраторної хвороби;

- додержання маскового режиму;

- перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;

- дотримання безпечної дистанції (1,5 м) між відвідувачами;

- проведення вологого прибирання в приміщеннях працюючих закладів та провітрювання – кожні 2 години роботи;

- організація в зоні обслуговування населення місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками;

- контроль виконання умов з недопущенням черг в місцях торгівлі, обслуговування населення.

                                                                       Термін – під час існування вогнища

 

 1. Великоновосілківському ВП Волноваського ВП ГУ НП в Донецькій області, Великоновосілківському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області:

1) Забезпечити контроль за дотриманням санітарного законодавства, протиепідемічних обмежувальних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування, розважальних закладах, особливу увагу приділивши дотриманню масочного режиму.

Термін – під час карантину

 1. Відділу освіти райдержадміністрації:
 1. Забезпечити суворе дотримання закладами освіти району постанови головного Державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів в закладах освіти на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»;

Термін – під час карантину

 1. Забезпечити дистанційне навчання в Керменчицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області

                                                     Термін – з 14.09.2020 до 28.09.2020

 

 1. Структурним підрозділам райдержадміністрації, селищним, сільським радам, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності в межах повноважень забезпечити:
  1. Виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановами КМУ від 12 серпня 2020 року № 712, від 27 серпня 2020 року № 757, від 26 серпня 2020 року № 760).
  2. Посилення контролю за дотримання населенням  протиепідемічних заходів на період карантину.
  3. Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, у тому числі через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали інформації, щодо суворого дотримання запроваджених протиепідемічних карантинних заходів на території району,  Донецькій області та Україні в цілому.

 

 

Шановні мешканці Великоновосілківського району!

Закликаємо всіх до відповідальної поведінки. Дотримуйтесь  вимог карантину та правил особистої гігієни. Бережіть себе та своїх близьких! Для отримання правдивої інформації користуйтеся тільки офіційними джерелами.

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора