Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Про актуальні питання пенсійного забезпечення мешканцям Великоновосілківського району

Переглядів: 198

14 березня 2019 року начальник Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Ольга Зрожевська взяла участь у виїзному прийомі громадян, під час якого відвідала 2 сільських ради району -  Євгенівську та Керменчицьку.

Під час індивідуальних консультацій керівник управління відповідала на особисті питання громадян щодо їх пенсійного забезпечення. Крім того кожен відвідувач дізнався про новини в пенсійному законодавстві, зокрема про березневий перерахунок пенсій, який відбувається вперше в автоматичному режимі. Також Ольга Зрожевська надала роз’яснення щодо механізму монетизації субсидій та звернула увагу присутніх, що витрачати ці кошти необхідно в першу чергу за цільовим призначенням, а саме для оплати житлово-комунальних послуг, щоб не втратити права на субсидію і лише зекомлена частка державної допомоги може бути використана на власний розсуд.

Також відвідувачам прийому нагадали про зручності користування веб-порталом Пенсійного фонду України, який надає можливість самостійно вирішувати свої численні питання, не звертаючись до територіального органу Фонду.« повернутися до списку новин