Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 22.10.2018 16:05
Кількість переглядів: 485

З метою запобігання самогубствам та іншим нещасним випадкам, виявлення аутоагресивних проявів у підлітків, реалізації комплексної профілактичної роботи з попередження проявів суїцидальної поведінки неповнолітніх Великоновосілківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розроблено та затверджено план заходів щодо запобігання самогубствам та іншим нещасним випадкам.

Станом на 22.10.2018 рік проведені наступні заходи:

16.10.2018 року у Розливенській ЗОШ І-ІІІ ступенів серед учнів 8-10 класів  проведено бесіду на тему: «Небезпечні ігри, які залякують підлітків». Бесіда проведена з метою розвинення навичок протидії виявам агресії та насилля, сприяти безпечному спілкуванню в мережі Інтернет, виховання почуття самозбереження та цінування свого життя. Охоплено 25 учнів.

16.10.2018 року у Старомайорській ЗОШ I-III ступенів з метою допомогти  учням зрозуміти суть та цінність життя, розвивати уміння бачити  в життєвих негараздах тільки тимчасові труднощі і бажання долати їх проведено бесіду на тему: «Обери життя». Охоплено 8 учнів старших класів.

17.10.2018 року у Зеленогайській ЗОШ І-ІІІ ступенів  проведено лекцію на тему: «Суїцид серед підлітків». Дітям ставилося на меті розкрити значення і цінність життя людини, сформувати уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх. Охоплено 15 дітей.

17.10.2018 року у приміщенні Роздольненської сільської ради,  серед батьків школярів проведено бесіду на тему: «Профілактика суїцидальної поведінки. Життя-найважливіша цінність». Під час бесіди батьки обговорили ефективні методи у вирішенні питань  із підлітковими проблемами. Охоплено 15 осіб.

17.10.2018 року у Великоновосілківській ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів серед учнів 10-х класів проведено лекцію на тему: «Безпека в мережі Інтернет». Лекція була спрямована на формування у учнів впевненості у собі, позитивного ставлення до життя, покращення комунікативних вмінь та підвищення самооцінки. Охоплено 43 учня.

18.10.2018 року у Великоновосілківській ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів серед дітей 9-х класів проведено тестування за методикою «Депресія». Завершила анкетування лекція на тему: «Інтернет та ігрова залежність». Охоплено 31 учень.

18.10.2018  на території Шевченківської сільської ради на центральному ринку проведено профілактично – просвітницький захід «Обережно! Суїцид!!!». З метою роз’яснення соціуму основних причин, ознак суїцидальної поведінки підлітків та збереження психічного здоров’я дітей. Охоплено 35 осіб.

18.10.2018 року у Краснополянській ЗОШ I-III ступенів серед учнів 11 класу  проведено лекцію на тему: «Позитивний і негативний вплив мережі Інтернет на підлітків». Метою заходу було розкрити позитивні і негативні сторони впливу Інтернету на підростаюче покоління. Відобразити вплив окремих складових Інтернету на психіку підлітків. Охоплено 17 учнів.

18.10.2018 року у Багатирській ЗОШ  I-III ступенів проведено бесіду серед учнів 7-11 класів на тему: «Безпека в мережі Інтернет» з метою формування правильного уявлення про життя, про відносини між рідними та однолітками, про  дбайливе ставлення до соціального оточення. Охоплено 28 учнів.                                                                                                                                                  

18.10.2018 року у Нескучненській ЗОШ І-ІІІ ім. М.О. Корфа на батьківських зборах  проведено лекцію на тему: «Суїцид як соціальна проблема суспільства». Охоплено 53 особи.

18.10.2018 року у Костянтинопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів  на батьківських зборах  проведено лекцію на тему: «Суїцид як соціальна проблема суспільства». Охоплено 75 осіб.

19.10.2018 року у Великоновосілківській гімназії з ЗОШ І ступеня серед учнів 3-х, 7-х, 8-х, 10-х класів  проведено лекцію на тему: «Безпека в мережі Інтернет». Лекція була спрямована на формування в учнів впевненості у собі, позитивного ставлення до життя, безпечному спілкуванню в мережі Інтернет, виховання почуття самозбереження та цінування свого життя. Охоплено 73 учня.

19.10.2018 року у Керменчицькій ЗОШ I-III ступенів серед учнів 9-11 класів проведено бесіду на тему: «Небезпечні ігри, які залякують підлітків». Бесіда проведена з метою розвитку навичок протидії виявам агресії та насилля, сприяння безпечному спілкуванню в мережі Інтернет, виховання почуття самозбереження та цінування свого життя. Охоплено 14 учнів.

Усі учасники були ознайомлені з нормативно-правовими актами: Законом України «Про охорону дитинства» та Сімейним кодексом України. Також, Великоновосілківським  районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було виготовлено та розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали у вигляді буклетів, брошур, пам’яток серед усіх учасників проведених заходів.

        

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора