Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Чергове засідання колегії райдержадміністрації.

Дата: 21.11.2018 16:06
Кількість переглядів: 390

21 листопада 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Ганни Ященко відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації.

На захід запрошено членів колегії, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників установ та організацій, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади.

Засідання колегії райдержадміністрації розпочалось з виконання Державного Гімну України.

Перш ніж перейти до опрацювання питань порядку денного, члени колегії та присутні в залі переглянули презентацію, підготовану з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

 

Для розгляду на колегії винесено наступні питання:

1. Про інвестиційну діяльність та стан реалізації інфраструктурних проектів на території Великоновосілківського району у 2018 році.

2. Про стан законності і правопорядку на території Великоновосілківського району.

3. Про стан погашення заборгованості по заробітній платі підприємствами Великоновосілківського району.

 

Ганна Анатоліївна висунула на детальне обговорення кожне з питань порядку денного. Спільно з доповідачами члени колегії опрацювали перспективи залучення інвестицій, стан реалізації інфраструктурних проектів, роботу патрульної поліції у Великоновосілківському районі.

Гостро постало питання заборгованості по заробітній платі в КП “Великоновосілківський комунхоз”. Ганна Анатоліївна висловила стурбованість ситуацією, що склалась на підприємстві, і наголосила, що надасть повну підтримку, в межах повноважень райдержадміністрації, для якнайшвидшого вирішення даної проблеми.

Також в ході засідання голова райдержадміністрації Ганна Ященко акцентувала увагу на необхідності суворого контролю температурного режиму в навчальних закладах району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора