Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мар’їнська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Донецькій області інформує

Дата: 02.05.2018 16:09
Кількість переглядів: 665

Власники дорогих автомобілів поповнили бюджети Донеччини на 835 тисяч гривень

За перший квартал 2018 року автовласники елітних автомобілів Донецької області сплатили до місцевих бюджетів 835,6 тис. грн. транспортного податку, що на 66%, або на 333,5 тис. грн. перевищує сплату І кварталу 2017 року.

Основна сума сплаченого податку, а саме 635,9 тис. гривень була перерахована власниками елітних авто – юридичними особами області. Зазначимо, що суттєве збільшення у сплаті транспортного податку, а саме майже на 260 тис. грн., відбулось завдяки підприємствам-автовласникам.

Натомість цьогорічний внесок у сплаті транспортного податку від фізичних осіб майже 200 тис. гривень. До трійці найпопулярніших марок автомобілів, за які мешканці Донеччини сплатили податок, належать LAND ROVER, AUDI та MERSEDES-BENZ.

Серед фізичних осіб лідерами зі сплати транспортного податку є власники елітних авто м. Слов’янськ та Слов’янського району (52,2 тис. грн.), м. Маріуполя (46,4 тис. грн.), а також м. Покровськ та Покровського району (43,5 тис. грн.) Донецької області.

Нагадуємо, що об’єктом оподаткування транспортним податком є транспортні засоби, з року випуску яких минуло не більше 5 років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2018 році - 1396125 грн.). Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що транспортний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

На вихідних працівниками «Фантому» упереджено 3 спроби вивезення товарів до непідконтрольної території України на 79 тисяч гривень

На вихідних співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України під час поглибленого огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю Mercedes Vito під керуванням мешканця с. Запорізьке  Волноваського району Донецької області було виявлено партію жіночої білизни орієнтовною вартістю 39,7 тис. гривень, яку громадянин намагався приховано перевезти до тимчасово неконтрольованої території України.

У той же день на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області під час огляду транспортного засобу Renault Trafic під керуванням мешканця м. Горлівка виявлено взуття, сумки жіночі та спеції загальною вартістю 18,5 тис. гривень.

Аналогічне порушення виявлено також на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке», де працівниками податкової міліції проведено огляд транспортного засобу Citroen Jumper під керуванням мешканця м. Донецьк, який рухався до тимчасово окупованої території України. У ході огляду транспортного засобу виявлено електрообладнання на суму 20,8 тис. гривень, яке вказаний громадянин намагався перевезти через лінію зіткнення.

В усіх випадках товари, загальна вартість яких становить 79 тис. гривень, вилучені до прийняття законного рішення.

На підставі зібраних матеріалів відносно порушників складено протоколи за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Податковою міліцією Донеччини ліквідовано «конвертаційний» центр з обігом понад 300 мільйонів гривень

Днями співробітниками податкової міліції  Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч. 3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів), припинено діяльність «конвертаційного центру» з обігом понад 300 мільйонів гривень.

Організатори «конвертаційного центру» надавали підприємствам реального сектору економіки Донецької та Київської областей послуги з мінімізації податкових зобов’язань та конвертації безготівкових коштів у готівку за винагороду у сумі 10-12% від проконвертованих грошових коштів.

В ході розслідування було встановлено, що для прикриття незаконної діяльності групою осіб було зареєстровані та придбані права 12 транзитних та фіктивних підприємств, на рахунки яких реально діючі підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності та надані послуги. У подальшому ці кошти знімалися готівкою та разом із підробленими первинними документами передавались замовникам послуги конвертації. Таким чином протягом 2017-2018 років було проконвертовано понад 300 мільйонів гривень.

За результатами 6 обшуків, проведених в офісних приміщеннях за місцями проживання учасників групи та на складських приміщеннях, вилучено грошові кошти на загальну суму понад 2,2 млн. гривень, 17 печаток суб’єктів господарської діяльності, документи бухгалтерського та податкового обліку, чекові книжки, чорнові записи та комп’ютерну техніку.

Досудове розслідування триває.

Мешканці Донецька намагались перевезти до непідконтрольної території України товарів на понад мільйон гривень

Вчора 19 квітня 2018 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України під час поглибленого огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю Volswagen LT35 під керуванням мешканця м. Донецьк було виявлено партію медичних препаратів, препаратів для ветеринарії, харчових добавок та спортивного харчування, чаю, кави, спецій, і також одяг та білизну. Орієнтовна вартість виявлених товарно-матеріальних цінностей перевищує 1 мільйон гривень.

У цей же час, на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області під час поглибленого огляду автомобілю Renault Traffic під керуванням також мешканця м. Донецьк виявлено апарат для лазерного видалення татуювань вартістю 82,5 тис. гривень.

В обох випадках товари, які громадяни намагались перевезти до тимчасово неконтрольованої території України, вилучено до прийняття законного рішення.

На підставі зібраних матеріалів відносно порушників складено протоколи за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Податковою міліцією Донеччини з незаконного обігу вилучено контрафактні тютюнові вироби на 70 тисяч гривень

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області в рамках проведення загальнодержавної операції «Акциз-2018» у м. Марiуполь Донецької області встановлено факт транспортування місцевим мешканцем тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

За оперативними даними виявлена тютюнова продукція виготовлена на тимчасово окупованій території України та незаконно ввезена на підконтрольну територію для подальшої реалізації в оптово-роздрібній мережі Донецької області.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 3,5 тис. пачок тютюнових виробів на загальну суму 71 тис. гривень.

Відносно порушника складено протокол за ст.1645 Кодексу України про адміністративні правопорушення (зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка).

У Донецькій області діє понад 7800 алкогольних та тютюнових ліцензій

За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Донецькій області станом на 1 квітня 2018 року на території області діє 7832 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Зокрема, у березні поточного року було видано 787 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них на торгівлю алкогольними напоями – 423, та 364 – на торгівлю тютюновими виробами.

За перші три місяці 2018 року за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 119 ліцензій та анульовано дію 46 ліцензій. Крім того, за продаж алкоголю та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку, суб’єктам господарювання Донеччини було анульовано 14 ліцензій.

Зазначимо, що з метою недопущення  порушень в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, фахівці фіскальної служби Донеччини постійно проводять контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів. За результатами вжитих заходів з початку 2018 року сума застосованих до порушників фінансових санкцій склала 1,1 млн. гривень. Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями фінансові санкції склали 170 тис. грн., за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін – 700 тис. гривень. Крім того, до недобросовісних підприємців, які продавали алкоголь та тютюн неповнолітнім, застосовано фінансові санкції на загальну суму 190 тис. гривень.

Загалом, з початку року від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевих бюджетів Донеччини надійшло 8,3 млн. гривень.

За отриманням податкової знижки вже звернулись понад 650 мешканців Донеччини

За три місяці 2018 року до фіскальних органів Донецької області надійшло 653 декларації про майновий стан та доходи від громадян, які заявили до повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податкову знижку в розмірі 1 млн. грн.

Найпоширенішими серед витрат, що вказали мешканці Донеччини у своїх деклараціях є витрати на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Також, серед поданих декларацій щодо повернення суми податку на доходи фізичних осіб значаться декларації пов’язані з витратами, понесеними у зв’язку зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, витратами на оплату допоміжних репродуктивних технологій. 

Загальна сума податку на повернення з бюджету складає більш, ніж 1 млн. грн., з яких 162 тис. грн. вже повернуто 108 громадянам.

Нагадуємо, що реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.

Щодо створених телефонних ліній

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує:

З питань щодо переміщення товарних вантажів в зоні проведення АТО, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 години за телефонами «гарячої лінії» 0934434409 та 0993683346.

У І кварталі 2018 року податковою міліцією Донеччини в сфері оподаткування ПДВ виявлено порушень на понад 40 млн. гривень неправомірного ПДВ

Податковою міліцією Головного управління ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів, направлених на боротьбу зі злочинами, що пов’язані з ухиленням від сплати до держбюджету ПДВ.

Так за I квартал 2018 року за фактами правопорушень, виявлених у цій сфері, зареєстровано 9 кримінальних проваджень, з них:

8 – за ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів) на загальну суму збитків майже 31 млн. грн.;

1 – за ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), по якому попереджено незаконне відшкодування ПДВ на суму майже 10 млн. гривень.

«Акциз-2018»: у Покровську припинено діяльність з продажу фальсифікованих тютюнових виробів

Днями співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області в рамках проведення операції «Акциз-2018» у м. Покровськ Донецької області встановлено факт реалізації підакцизних товарів, а саме: тютюнових виробів, на яких відсутні марки акцизного податку встановленого зразка.

В ході проведення оперативних заходів встановлено, що незаконну діяльність зі збуту тютюнової продукції у торгівельному павільйоні ринку «Центральний» без відповідних дозвільних документів провадила підприємлива місцева мешканка.

Під час огляду торгівельного павільйону було виявлено та вилучено 6337 пачок тютюнових виробів, частина з яких не маркована марками акцизного податку України. Загальна вартість вилучених тютюнових виробів становить 158425 гривень.

Відносно порушниці складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Мешканцю Маріуполя не вдалось перевезти з непідконтрольної території фальсифіковані тютюнові вироби на 125 тисяч гривень

Співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби в рамках проведення загальнодержавної операції «Акциз-2018» вкотре упередили спробу перевезення з непідконтрольної території України фальсифікованих тютюнових виробів.

Цього разу мешканець м. Маріуполь Донецької області намагався приховано перевезти через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» тютюнові вироби марок «Marlboro», «Winston» без марок акцизного податку встановленого зразка та «Прилуки особливі» з марками акцизного податку з візуальними ознаками підробки.

В ході поглибленого огляду автомобілю Opel Vivaro у днищі транспортного засобу було виявлено тайник, в якому водій намагався приховано перевезти до контрольованої території України контрафактну тютюнову продукцію.

За оперативними даними виявлені тютюнові вироби виготовлені на тимчасово окупованій території України та мали бути транспортовані до  підконтрольної території для подальшої реалізації в оптово-роздрібній мережі Донецької області.

За результатами проведених заходів було вилучено понад 4 тис. пачок тютюнових виробів на загальну орієнтовну суму 125 тис. гривень. Вирішується питання щодо притягнення порушника до відповідальності згідно чинного законодавства.

«Фантом» напоготові: упереджено вивезення до непідконтрольної території України товарно-матеріальних цінностей

Вчора, 23 квітня 2018 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України під час огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю ВАЗ-21099 під керуванням мешканця м. Олексієво-Дружківка було виявлено пристрій для лазерної  електроепіляції орієнтовною вартістю 138 тисяч гривень.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучені до прийняття законного рішення.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора