Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області інформує

Дата: 04.04.2018 16:13
Кількість переглядів: 610

Стан розгляду звернень громадян Мар’їнською ОДПІ

Якісний та кваліфікований розгляд звернень громадян, оперативне вирішення суперечливих питань, що виникають в сфері податкового законодавства – пріоритетний напрямок роботи фіскальної служби .

Протягом січня – березня 2018 року керівництвом Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області було проведено 3 особистих прийомів громадян. В ході яких громадянам, на їх звернення, були надані своєчасні та  кваліфіковані усні роз’яснення та відповіді.

Тематика звернень - інформування щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, реєстрації та обліку платників.

Згідно з графіком виїзних особистих прийомів громадян посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області на І квартал 2018 року, 23 березня 2018 року в приміщені Мар’їнської ОДПІ за адресою: м. Курахове, вул. Пушкіна, будинок 17, кабінет 5, був проведений виїзний особистий прийом заступником начальника Головного управління ДФС у Донецькій області – начальником Покровсько-Добропільського управління Єльниковою Аллою Петрівною з питання декларування доходів отриманих громадянами від благодійних організацій.

Звертаємо увагу громадян, що вони також мають можливість потрапити на виїзні особисті прийоми громадян посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області або на особистий прийом до керівництва інспекції, згідно із затвердженими графіками прийому.

Ознайомитись з графіками особистого прийому громадян керівництвом Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області можна за посиланням. http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/struktura/73833.html.

Оголошення щодо проведення виїзних особистих прийомів громадян посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області розміщуються на субсайті Головного управління ДФС у Донецькій області, а також на офіційних веб-сайтах Мар’їнської районної державної адміністрації, Великоновосілківської районної державної адміністрації, Вугледарської міської ради, Курахівської міської ради.

Попередній запис громадян на виїзні особисті прийомів  посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області або на особистий прийом до керівництва інспекції здійснюється з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п’ятницю до 16.45) у телефонному режимі за номером (06278) 3-36-30.

Оскарження Рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних

Відповідно до пункту 56.23 статті 56 Податкового кодексу України Рішення про відмову у реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Рішення) може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку.

Так, скарга на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних подається в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.

Платник податку у разі отримання рішення про відмову у реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних має право протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності Рішення (якщо останній день строку припадає на вихідний, неробочий або святковий день, останнім днем такого строку вважається перший робочий день, що настає за вихідним, неробочим або святковим днем) подати на розгляд Комісії ДФС з питань розгляду скарг Скаргу на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації за формою J(F)1313201. До Скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації подаються документи про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за формою J(F)1312601.

Необхідно врахувати, що Скарга на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації подається на кожне Рішення окремо із зазначенням кількості документів, яке має числове значення. Кожен документ надсилається окремим додатком у форматі pdf та повинен мати розмір не більше 2 мегабайт.

У разі відкликання скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації до прийняття рішення комісією ДФС з питань розгляду скарг, платник податків має право подати заяву про відмову від поданої ним Скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації за формою J(F)1313301.

Електронні формати Скарги та Заяви розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів.

Платники податків матимуть сервіс для створення та надсилання скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації з додатками  та заяву про відмову від поданої ним Скарги через особистий кабінет «Електронний кабінет», вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Скарги або Заяви в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Майбутнім платникам - про «країну податків»

Фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області¸ як і обіцяли на нещодавній зустрічі з педагогами м. Селидове, відвідали майбутніх платників податків - учнів ЗОШ № 2 цього міста, на сьогодні поки що маленьких дівчаток та хлопчиків, які з тамуванням подиху прислухалися до захоплюючої розповіді головного державного ревізора-інспектора Покровського відділу податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Оксани Базікало про «країну податків».

Враховуючи, що логічні ігри для школярів молодшого віку  формують їх мислення, комунікацію, охоплюють їх новий досвід, а також є середовищем для розумового та суспільного розвитку дітей, саме в цій формі податківець запропонувала дітлахам поспілкуватись з нею.

Допитливі школярі дізнались багато цікавого про державу, податки, бюджет, та про те, чому так важливо бути сумлінним платником податків.

Наприкінці зустрічі діти запевнили гостю, що будуть розповідати про знайомство з нею та з «країною податків» і батькам і друзям, а коли стануть дорослими - обов’язково будуть чесно платити податки до бюджету.

За І квартал 2018 року податкова міліція Донеччини поповнила держбюджет майже на 5 мільйонів гривень

За перший квартал 2018 року за матеріалами оперативного управління Головного управління ДФС у Донецькій області обліковано 17 кримінальних проваджень, з них:

- 11 за фактами ухилення від сплати податків,

- 4 за фактами реалізації фальсифікованих підакцизних товарів;

- 1 за фактом фіктивного підприємництва;

- 1 за фактом привласнення, розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем.

За кримінальними провадженнями стягнуто до бюджету 4,9 млн. гривень.

Спрямовано до суду з обвинувальним актом 4 кримінальних провадження.

До уваги всіх фінансових установ та платників податків!

Для платників податків Державною фіскальною службою України запроваджено новий сервіс передачі фінансовим установам даних фінансової звітності підприємства.

30.03.2018 Державною фіскальною службою України підписано Угоду про інформаційне співробітництво щодо надання сервісної послуги з передачі фінансовій установі даних з фінансової звітності підприємства (далі – Угода), яка є публічним письмовим договором, відкритим для приєднання фінансових установ шляхом підписання Договору приєднання та Порядку отримання даних з фінансової звітності.

Інформаційне співробітництво між ДФС та фінансовими установами надасть можливість засобами Електронного кабінету:

фінансовим установам – після приєднання до Угоди отримувати (за наявності згоди платника) дані з фінансової звітності підприємства, яка подана до контролюючих органів;

платникам – за бажанням формувати та передавати фінансовим установам дані з фінансової звітності, яка подана до контролюючих органів, шляхом подання до ДФС в електронній формі відповідної згоди на передачу таких даних.

Сервісна послуга, в першу чергу, запроваджена для платників, у яких виникає необхідність подання документів до фінансових установ, та спрощує процедуру подання такими платниками до банків документів та відомостей, необхідних для здійснення ідентифікації та/або верифікації, а також проведення фінансовими установами аналізу відповідності фінансової операції змісту діяльності та фінансового стану підприємства згідно зі статтею 64 Закону України «Про банки і банківську діяльність».

Угоду та відповідні додатки до неї розміщено на офіційному веб-порталі ДФС у розділах «Електронна сервіси» та «Меморандуми та договори про співпрацю».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора