Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стань тим, хто потрібен завтрашньому дню!

Дата: 01.11.2018 16:13
Кількість переглядів: 382

Напередодні осінніх канікул центр зайнятості запросив на ярмарок професій представників навчальних закладів, учнів старших класів загальноосвітніх шкіл району, вчителів, батьків, соціальних партнерів.

 

Ярмарок професій відкрив директор Великоновосілківського районного центру зайнятості Степан Буряк: «Професійна орієнтація учнівської молоді на сучасному етапі займає важливе місце, адже щороку перед випускниками загальноосвітніх шкіл постає чи не найважливіший вибір в житті – вибір професійного шляху, який впливає на всю подальшу долю. Щоб не розгубитись та не наробити помилок, треба отримати якомога більше інформації про професії, що вас цікавлять, про свої схильності, про ринок праці та актуальні спеціальності, про навчальні заклади, в яких є можливість оволодіти затребуваними професіями».

 

Свої навчальні заклади презентували із використанням відеопрезентацій представники Таврійського державного агротехнологічного університету, Донецького національного технічного університету, Великоновосілківського професійного ліцею, Великоанадольського лісотехнічного коледжу ім. В.Є. Фон Граффа. Молодь отримала інформацію про умови вступу до навчальних закладів, особливості навчання, пріоритетні напрямки, професії та спеціальності, за якими здійснюється навчання, матеріально-технічне забезпечення та умови проживання.

 

По закінченню презентацій майбутні абітурієнти особисто поспілкувались із представниками навчальних закладів, дізнались  про переваги та умови вступу, отримали індивідуальні консультації фахівців центру зайнятості.

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора