Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Пенсійний лекторій для школярів Керменчицької школи

Дата: 18.03.2019 16:13
Кількість переглядів: 275

14 березня 2019 року в Керменчицькій загальноосвітній школі Великоновосілківської районної ради завідувач сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області  Ірина Арап  провела зустріч з учнівською молоддю.

Фахівець управління ознайомила молодь з функціями та завданнями Пенсійного фонду, етапами реформування пенсійної системи. Крім того, школярам повідомили про важливість оформлення трудових відносин згідно чинного законодавства про працю, необхідність отримання офіційної зарплати та сплати страхових внесків для отримання гідної пенсії у майбутньому. Також присутні дізналися про можливість добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Також Ірина Арап розповіла учням про електронні сервіси Пенсійного фонду України, які дозволять дистанційно взаємодіяти з органами Фонду та  здійснювати самоконтроль за сплатою роботодавцем заробітної плати за допомогою реєстру застрахованих осіб.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора