Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Найпопулярніші дитячі імена минулого року. Мода на імена: як називають дітей у нашому районі

Дата: 20.02.2018 16:14
Кількість переглядів: 550

Мода на дитячі імена змінюється так само, як і на всі інші речі. Великоновосілківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області щороку складає список найпоширеніших імен, які новоспечені батьки що мешкають на території Великоновосілківського району дають своїм дітям.

Дівчаток частіше за все називали Анна, Софія, Поліна, Кира, Варвара, Марія.

Хлопчики найчастіше отримували імена Даніл (Данило), Кирил, Нікіта, Олександр.

Трапляються у нашому районі і дуже оригінальні імена, наприклад: для дівчаток Джансу, Мія, Ніка, Єсенія, Амелія, для хлопчиків: Іаким, Ігнат, Іларіон, Єлисей.

В нашому регіоні можна знайти ще незвичні нам подвійні імена. Серед дівчаток це Либідь-Тетяна, Мальвіна-Вікторія, Берта-Софі, Варвара-Евіта, Марта-Марія. Серед хлопців - Маркус-Ада, Іан-Нікіта, Таш-Даур, Дарій-Георг. Треба зазначити, що давати подібне ім’я дитині абсолютно дозволено, і ніяких проблем з цим не  виникає. В нашому районі подвійні імена малюкам у минулому році не присвоювали.

Тенденції на ті чи інші імена змінюються разом з історією та культурою країни. Наприклад, у 70-х роках одним з найпопулярніших імен було Людмила, у 80-х – Тетяна, а зараз ці імена використовують рідко. Зараз популярні імена з християнської тематики.

До вибору імені для дитини варто поставитися дуже серйозно, батьки визначають слово, яке людина потім чутиме найчастіше у своєму житті.

Кожен звук, буква, коли вона вимовляється, має певну вібрацію, яка з наукової точки зору викликає певний резонанс клітин нашого мозку. Людина на один звук реагує так, на інший – інакше, тому ім’я дуже впливає на психологічну характеристику людини наголошують психологи.

Якщо ж людині не подобається її ім’я, вона має повне право поміняти його. Робити це дозволено від шістнадцяти років або з чотирнадцяти, якщо дадуть добро батьки. Коштує таке задоволення п’ять гривень 10 копійок держмита. Потрібно подати письмову заяву, свідоцтво про шлюб (якщо заявник у ньому перебуває або перебував), документ про зміну імені, якщо воно раніше мінялось, і фотокартку.

Задати будь яке питання або звернутись до нашого відділу Ви маєте можливість через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

 

Головний спеціаліст Великоновосілківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану             О.І. Савіткіна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора