Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про стан проведення ремонту доріг загального користування та комунальної власності у Великоновосілківському районі

Дата: 26.06.2018 16:18
Кількість переглядів: 889

З 1 січня поточного року утримання доріг в Україні здійснюється наступним чином:

- дороги загального користування державного значення утримуються за рахунок державного бюджету Службою автомобільних доріг України;

- дороги загального користування місцевого значення утримуються за рахунок обласного бюджету;

- дороги комунальної власності утримуються за рахунок місцевих бюджетів.

В лютому поточного року з Департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації до Великоновосілківської райдержадміністрації надійшов запит щодо формування плану виконання робіт з поточного (дрібного) ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2018 рік та доведено розподіл обсягу фінансування обсягу робіт між районами пропорційно протяжності доріг. У Великоновосілківському районі протяжність доріг загального користування місцевого значення складає 375,2 км. Таким чином, за розподілом, на район виділено 14029,05 тис. грн. Ці кошти було розділено, згідно доведених відсотків, на проведення робіт за наступними категоріями:

       - Організація та безпека дорожнього руху (фарбування елементів, ремонт пошкоджених елементів огороджень, втановлення дорожніх знаків) –        2822,64 тис. грн.

         - Роботи з інженерно-технічного забезпечення, обстеження (поточного та періодичного) – 115,04 тис. грн.

         - Дорожня розмітка, в тому числі пішохідні переходи та осьова лінія по дорогах – 520,48 тис. грн.

         - Роботи з озеленення (обрізка дерев та видалення аварійних дерев, ліквідація порослі, періодичний покіс трави) – 648,14 тис. грн.

         - Роботи з прибирання - 193,6 тис. грн.

         - Роботи по зимовому утриманню доріг – 1266,83 тис. грн.

         - Дорожній одяг та покриття, аварійний ремонт – 7978,32 тис. грн.

Заплановані кошти на проведення поточного ремонту були розподілені між дорогами відповідно наданих селищною та сільськими радами запитів на проведення ремонтів та їх періодичного огляду філією «Автодор №1».

План проведення робіт був погоджений Великоновосілківською райдержадміністрацією, Державним підприємством «Донецький облавтодор» та Департаментом розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації.

 Всі вищезазначені роботи виконуються «Автодор №1» згідно плану – завдання Департаменту. Для здійснення контролю за ходом проведення ремонтних робіт щопонеділка «Автодор № 1» надає звіт про обсяги виконаних робіт за тиждень відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Великоновосілківської райдержадміністрації.

Таким чином станом на 18.06.2018 підприємством проведено на дорогах місцевого значення:

-   аварійний, ямковий ремонт 10,699 тис. м2;

-   планування узбіч - 144 км;

-   встановлено 135 знаки;

-   забезпечення санітарного стану на 150,2 тис. м2 ;

-   скошено трави вздовж доріг – 52 км;

-   пофарбовано пішохідних переходів - 35 м2.

на загальну суму 4892,5 тис. грн.

На дорогах комунального значення також ведеться робота щодо поточного ремонту покриття.

Так Великоновосілківською селищною радою укладено договір з ТОВ «ЛАДА-ЛТД». Станом на 20.06.2018 вже проведено ремонт 5100 кв.м. доріг в смт Велика Новосілка на загальну суму 2703,0 тис. грн.

Піддубненська сільська рада уклала договір з ТОВ БФ «Прогрес» - ЛТД, який відремонтував 514,8 кв.м дороги по проспекту Київський в с. Піддубне. Вартість робіт склала 198,0 тис. грн.

Керменчицька сільська рада уклала договір з ФОП «Акопян Товмас Джанібекович» на загальну суму 384,954 тис. грн. Станом на 20.06.2018 сільська рада сплатила 30% передоплати. Роботи виконуються.

На звернення мешканців та Багатирського сільського голови щодо відкриття маршруту с. Красна Поляна – м. Курахове, через с. Олексіївка та с. Андріївка до Департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації, до повноважень якого належить проведення конкурсу на визначення перевізника, райдержадміністрацією надано клопотання про проведення такого конкурсу. 12 червня поточного року спільною комісією, до якої входили представники Департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації, Великоновосілківської райдержадміністрації, «Автодор №1», інспекції безпеки дорожнього руху Головного управління Національної поліції України м. Маріуполь, було проведено обстеження маршруту, надані рекомендації щодо  усунення виявлених недоліків (встановлення знаків зупинтки автобусу, ремонту або встановлення зупинок, обрізання порослі, нанесення дорожньої розмітки) для подальшої розробки паспорту маршруту та оголошення конкурсу.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора