Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактичний захід «Урок»

Дата: 11.09.2018 16:18
Кількість переглядів: 454

У Великоновосілківському районі з серпня по жовтень 2018 року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Станом на 10.09.2018 року службою у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації спільно з управлінням освіти молоді та спорту райдержадміністрації, Великоновосілківським відділенням поліції, центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді виявлено 2 учнів, що не приступили до занять у школах району.

Службою у справах дітей райдержадміністрації ведеться робота щодо повернення дітей до навчання.

29 дітей шкільного віку, що знаходяться у Великоновосілківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, навчаються у Нескучненській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа.

 

Шановні батьки! Зверніть увагу на відвідання вашими дітьми навчальних закладів. Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

За довідками звертайтесь до служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації за адресою: смт Велика Новосілка, вул. Шкільна, буд. 42 або за тел. 2-13-99.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора