Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Взаємодія Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області з Великоновосілківським відділенням поліції Волноваського ВП ГУНП в Донецької області та з неурядовими організаціями

Дата: 12.07.2018 16:24
Кількість переглядів: 786

10 липня 2018 року фахівцем з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» спільно з інспектором з ювенальної превенції Великоновосілківського відділення поліції Волноваського ВП ГУНП в Донецької області – Хара Л.Д., представником церкви Євангельських християн «Світло Воскресіння» - Мажейкіної Л.В. проведено профілактичний захід з неповнолітньою підобліковою Б. на теми: «Профілактика суїцидальної поведінки» та «Комплекс неповноцінності, твоя цінність не залежить від думки людей».

Захід проведено з метою виховання свідомого ставлення до свого життя, профілактики та запобігання самогубствам, пропаганди здорового способу життя.

З підобліковою обговорено причини таких дій та можливі мотиви, надано відповідні рекомендації щодо профілактики даної поведінки.

Частота суїцидальних дій серед молоді останнім часом швидко зростає. Люди, які вчиняють суїцид, зазвичай страждають від сильного душевного болю й перебувають у стані стресу, а також переконані у неможливості впоратися зі своїми проблемами.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора