Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Легалізація земельних відносин забезпечує зростання податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів

Дата: 31.10.2018 16:25
Кількість переглядів: 483

31.10.2018 року проведено робочу нараду з питань легалізації земельних відносин на території Великоновосілківського району за участю першого заступника голови райдержадміністрації Алчієва О.С., заступника голови районної ради Петрової Л.В., начальника Великоновосілківського відділення Мар’їнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України в Донецькій області Манька А.В., начальника Міськрайонного управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку ГУ Держгеокадастру у Донецькій області Чагана А.О., начальника управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації Бакаєва Ю.О.

Заслухана інформація Багатирського, Андріївського, Костянтинопільського сільських голів та землевпорядників стосовно проведення інвентаризації договорів оренди невитребуваних земельних паїв, оренди земель запасу та резервного фонду, оформлення правоустановчих документів на об’єкти нерухомості на відповідних територіях.

Сільським головам Багатирської та Андріївської сільських рад рекомендовано доповнити надану інформацію на наступному засіданні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора