Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Великоновосілківській райдержадміністрації

Дата: 27.02.2018 16:26
Кількість переглядів: 420

27.02.2018 року під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Алчієва О.С. проведено комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Великоновосілківській райдержадміністрації.

На порядок денний винесено питання про заходи та стан готовності до реагування спеціалізованих служб району на надзвичайні ситуації природного характеру, пов’язані з погіршенням погодних умов зимового періоду на території Великоновосілківського району, згідно із штормовими попередженнями Донецького регіонального центру з гідрометеорології.

За результатами засідання вирішено:

Активізувати роботу штабу з координації заходів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій на території району.

Посилити моніторинг обстановки в зоні оперативної відповідальності та забезпечити оперативне реагування у випадку погіршення погодних умов із залучення техніки і майна спеціалізованого призначення.

Забезпечити функціонування пунктів обігріву на території селищної, сільських рад.

Залучати місцеві формування і служби цивільного захисту, волонтерів та трудові колективи до розчистки доріг, тротуарів від снігу та льоду.

Оперативно залучати автономні джерела електропостачання у випадку відключення електроживлення найбільш уразливих категорій споживачів (лікарні, дитячі садки, школи, котельні, інші об’єкти життєзабезпечення).

Здійснювати постійний контроль над роботою об’єктів по життєзабезпеченню на період погіршення погодних умов (котельні, теплові мережі, водо-каналізаційні мережі), з метою проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт в наслідок виникнення надзвичайних ситуацій.

Координацію роботи за виконанням прийнятих рішень покладено на начальника районного відділу  Головного  управління ДСНС України  у Донецькій області Тєплова С.В. та завідувача сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Барабаша В.П.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора