Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Особистий прийом громадян

Дата: 10.09.2018 16:26
Кількість переглядів: 424

10.09.2018 року в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів особистий прийом громадян.

До посадовця звернулись шість громадян з питанням стосовно підтвердження фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб.

З порушеного питання Євген Іванович надав вичерпні роз’яснення згідно законодавства та пояснив, що кожному заявнику буде направлено офіційного листа з відповідними роз’ясненнями.

Один громадянин звернувся з питанням щодо відновлення водопостачання до приватного будинку. В.о. голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. спільно з керівником КП «Зеленопільське», начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації надали відповідні роз’яснення заявнику. Керівнику КП «Зеленопільське» надані рекомендації та методична допомога щодо приведення договору про надання послуг з постачання холодної води у відповідність до типового договору про надання послуг централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. Заявнику рекомендовано укласти з КП «Зеленопільське» договір реструктуризації для вирішення зазначеного питання.

Вирішення даних питань взято під особистий контроль керівництва райдержадміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора