Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Реалізація інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку у Великоновосілківському районі

Переглядів: 382

18 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Ганна Ященко відвідала комунальну лікувально-профілактичну установу «Великоновосілківська центральна районна лікарня», де наразі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку відбувається реалізація двох інвестиційних проектів: «Капітальний ремонт з елементами термомодернізації будівлі поліклінічного корпусу» та «Покращення якості надання медичних послуг по Великоновосілківському району шляхом проведення капітального ремонту 3 та 4 поверху центральної районної лікарні та придбання медичного обладнання». Ганна Анатоліївна завітала у медичний заклад з метою робочої перевірки обсягів і якості проведення ремонтних робіт.

Наразі в будівлі поліклінічного корпусу встановлено вікна, здійснюється утеплення фасаду. На 3 та 4 поверхах лікувального корпусу ЦРБ тривають роботи по ремонту внутрішнього оздоблення, опалення, електропостачання, водопроводу і каналізації, відбувається монтаж сантехніки.

З більш детальною інформацією щодо реалізації інфраструктурних проектів за кошти ДФРР можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за посиланням: http://dfrr.minregion.gov.ua/.

 

 

 « повернутися до списку новин