Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Семінар для інженерів з охорони праці Великоновосілківського району

Переглядів: 342

07 червня 2019 року в приміщенні Великоновосілківської районної ради був проведений семінар для інженерів з охорони праці Великоновосілківського району з питань порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

У ході семінару його учасників було проінформовано про основні вимоги чинного законодавства з охорони праці, які стосувалися попередження випадків травматизму та професійних захворювань на підприємствах.

Страховий експерт з охорони праці сектору розслідування нещасних випадків та профзахворювань управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С. Манцев детально зупинився на основних положеннях нової редакції Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337, що набуває чинності 01.07.2019.

Крім того, страховий експерт зосередив увагу на порядку дій при настанні нещасного випадку на виробництві та своєчасному наданні повідомлення про нещасний випадок; порядку та періодичності проведення інструктажів з питань охорони праці для працівників та ін.

У форматі діалогу учасники отримали вичерпні відповіді на свої запитання та відзначили змістовність та важливість проведеного заходу.

 « повернутися до списку новин