Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 10.12.2018 16:30
Кількість переглядів: 408

10 грудня 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Алчієва відбулось засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основне питання порядку денного: виконання протокольних доручень обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 03.12.2018 року №9: «Про забезпечення діяльності територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДС ЦЗ) Донецької області в режимі воєнного стану»).

Члени комісії опрацювали першочергові заходи щодо приведення фонду захисних споруд у готовність до використання за призначенням; уточнення та коригування планів евакуації населення, матеріальних та культурних цінностей; приведення в готовність аварійно-рятувальних та комунальних служб для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій на відповідній території, тощо.

Всі служби Великоновосілківського району, залучені в забезпеченні цивільного захисту населення, приведені у максимальну готовність згідно режиму воєнного стану. Вказані заходи здійснено в межах чинного законодавства, ніяких обмежень цивільному населенню вони не спричинять, адже спрямовані виключно на готовність всіх служб надати максимальну і ефективну допомогу громадянам у випадку надзвичайних ситуацій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора