Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Допомога вдома

Дата: 06.06.2018 16:30
Кількість переглядів: 663

06 червня 2018 року мультидисциплінарна команда територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району в складі: завідувача відділення соціальної допомоги вдома Піскаревської О.І., соціального працівника Клюкіної Л.І., соціальних робітників Морозової О.П., Циганкової О.В., Орел О.В., Гаврилока Т.А., Рябушиць Н.І., Яковлева Є., перукаря Супенко А.О. здійснили виїзд на територію Іскрівської сільської ради.

Завідувачем та соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдома проведено перевірку роботи соціальних робітників. Вислухано усі зауваження та побажання підопічних відділення.

Підопічним відділення було надано послуги перукаря. У зв’язку зі станом здоров’я та неможливістю самостійного пересування громадян, перукар здійснює виїзди та надає послуги вдома на платній та безоплатній основі, за попереднім замовленням. 

Також в весняно-літній період соціальні робітники надають натуральну допомогу з покосу трави, що необхідно для дотримання чистоти та порядку біля осель підопічних.

Громадяни, які скористалися наданими послугами, задоволені рівнем обслуговування, щиро вдячні за допомогу і підтримку, небайдуже ставлення до літніх людей, сердечно дякували за увагу та запропонували, щоб частіше їх відвідували.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора