Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робочий візит

Дата: 28.03.2018 16:33
Кількість переглядів: 454

28 березня поточного року з робочим візитом до Великоновосілківського району прибула заступник директора – начальник управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна.

Головною метою візиту стало створення інноваційних молодіжних центрів, в рамках проекту «Гідна країна для гідних людей» до 85-річчя з дня заснування Донецької області.

Спільно з начальником управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяною Пархом та начальником відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяною Алчієвою оглянуто приміщення в с. Старомлинівка та с-щі Шевченко, де планується відкриття молодіжних центрів для дітей та молоді.

Приміщення відповідають вимогам сучасного молодіжного центру, але потребують ремонту та оснащення меблями. Обговорені завдання та плани робіт, питання фінансування та строки реалізації проектів.

В ході зустрічей відбулось спілкування з Старомлинівським сільським головою Любов’ю Пантелейчук, Шевченківським сільським головою Олегом Білянським, директорами молодіжних центрів та представниками громадськості.

Наразі, для реалізації даних проектів субвенція з обласного бюджету склала 250 тис. грн. для молодіжного центру в с. Старомлинівка та 200 тис. грн. – в с-щі Шевченко.

Молодіжні центри – це унікальні установи, що сприятимуть розвитку молодих людей, громадянській освіті, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжному підприємництву, підвищенню рівня мобільності молоді тощо. Напрями роботи таких установ будуть формуватись відповідно до потреб та інтересів молодих людей конкретного населеного пункту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора