Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Апаратна нарада

Дата: 14.08.2018 16:35
Кількість переглядів: 434

13.08.2018 року в залі засідань районної ради в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів апаратну нараду Великоновосілківської райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, районної ради, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. розпочав нараду з вручення Подяки начальнику організаційного відділу апарату райдержадміністрації Гімішлі О.Є. від Донецької регіональної організації профспілки працівників державних установ України за популяризацію фізичної культури та спорту на державній службі, багаторічну активну та плідну роботу щодо пропаганди здорового способу життя.

Учасники наради доповіли про стан виконання завдань, актуальні питання життєдіяльності району:

1. Про стан та перспективи фінансування та виплати пенсій у другому півріччі 2018 року.

Доповіла: заступник начальника Великоновосілківського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Донецької області Дубовська В.М.

2. Про завершення збирання урожаю ранніх зернових культур в господарствах Великоновосілківського району у 2018 році.

Доповів: начальник управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації Бакаєв Ю.О.

3. Про результати роботи Великоновосілківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

Доповіла: начальник Великоновосілківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Бікєєва А.І.

4. Про стан виконавської дисципліни у відділах, управліннях райдержадміністрації, стан роботи зі зверненнями громадян.

Доповіла: начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Лебедєва Т.В.

Також обговорено організаційні питання.

За результатами розгляду та обговорення питань відповідним керівникам надані рекомендації та доручення: інформувати райдержадміністрацію про проведену роботу з застрахованими особами про несплачені суми задекларованих зобов’язань страхувальниками; інформувати про результативність виконавчих дій з примусового стягнення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду з єдиного соціального внеску та інших обов’язкових платежів; здійснити контроль за дотриманням вимог пожежної безпеки в закладах освіти району; здійснити контроль за організацією роботи з перевірки стану готовності закладів дошкільної освіти до нового навчального року; надати інформацію Донецькій обласній державній адміністрації щодо проведення капітального ремонту Керменчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів; надати до райдержадміністрації інформацію щодо підготовки матеріалів для участі в екологічному форумі «Екологія промислового регіону».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора