Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

XІІІ Всеукраїнська благодійна акція під гаслом – «Дитяче серденько, ЖИВИ!»

Переглядів: 320

У період з 1 по 30 квітня 2019 року по всіх регіонах України проходить ХІІІІ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Дитяче серденько, ЖИВИ!». Головною метою акції є збір коштів для придбання кардіообладнання для лікарень області.

Акція відбувалася чотирнадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки.

В період проведення Акції із старшокласників була створена ініціативна група волонтерів.  «Волонтер» акції «Серце до серця» -  це доброволеці, які у продовж акції виходили на вулиці зі спеціальною скринькою та зверталися до перехожих з пропозицією зробити благодійний внесок у скриньку. Кожному, хто зробив благодійний внесок, волонтер дарує сердечко – наліпку, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру. Вони мали на собі бейдж - ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

До проведення Акції долучились Великоновосілківський професійний ліцей та спеціалісти Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

25 квітня усі зібрані кошти в дні Акції перераховані на єдиний банківський рахунок в сумі 14990,00 грн.

Ця благодійна акція об’єднує український народ та наповнює наші серця добротою та турботою про інших. Висловлюю слова вдячності всім, хто долучився до цієї важливої справи, адже кожна дитина має право бути здоровою та щасливою.

 « повернутися до списку новин