Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виїзний прийом громадян та робочий візит до лікувальних закладів району.

Дата: 03.06.2019 16:36
Кількість переглядів: 383

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Алчієв провів виїзний прийом громадян в с. Піддубне. Захід відбувся за участі головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Марії Бінат.

Мешканці сільської ради звертались до Олександра Сергійовича з життєво важливими особистими питаннями, зокрема придбання дороговартісного препарату, та підтвердження фактичного місця проживання внутрішньо-переміщеної особи з інвалідністю та її опікуна.

Звернення потребували детального вивчення і розгляду. Проблему забезпечення препаратами було вирішено негайно – громадянам надано роз’яснення, що після оформлення ними відповідних документів, їх терміново внесуть до реєстру хворих і щомісяця надаватимуть відповідні ліки, придбані коштом держави. Щодо підтвердження фактичного місця проживання ВПО – порушена тема буде розглянута додатково 4 червня 2019 року на комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при райдержадміністрації.

По закінченню прийому Олександр Сергійович з робочим візитом відвідав Піддубненський фельдшерсько-акушерський пункт, а також Комарську і Зеленогайську лікувальні амбулаторії, в яких найближчим часом розпочнеться проведення ремонтних робіт.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора