Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Апаратна нарада

Дата: 11.06.2018 16:38
Кількість переглядів: 669

11.06.2018 року в залі засідань районної ради в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів апаратну нараду Великоновосілківської райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, районної ради, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району.

Учасники наради доповіли про стан виконання завдань, актуальні питання життєдіяльності району:

1. Про результати декларування доходів громадян за 2017 рік та стан нарахування податку на землю у 2018 році.

Доповів: начальник Великоновосілківського відділення Мар’їнської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України в Донецькій області Манько А.В.

2. Про конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть  реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області.

Доповів: начальник управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації Бакаєв Ю.О.

3. Про підсумки проведення двомісячника з благоустрою населених пунктів району.

Доповіла: в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Гноєва С.О.

4. Про карантинний режим у Великоновосілківському районі по амброзії полинолистої. Реєстрація господарств і отримання фітосанітарних карантинних сертифікатів.

Доповів: головний спеціаліст відділу прогнозування Держпродспоживслужби в Донецькій області Марахін І.В.

5. Про організацію роботи спрямовану на надання благодійної допомоги найбільш уразливим категоріям населення Великоновосілківського району за І півріччя 2018 року.

Доповіла: директор Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кузічева Т.В.

6. Про роботу з особами які перемістилися з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Доповів: заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Йовбак Ю.І.

Також обговорено організаційні питання.

За результатами розгляду та обговорення питань відповідним керівникам надані рекомендації та доручення: координувати роботу всіх структур, які приймають участь в конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області; продовжити роботу по санітарному очищенню населених пунктів району, приведення до належного стану узбіччя доріг; провести необхідні заходи по знищенню амброзії полинолистої; інформувати райдержадміністрацію про початок надання адміністративних послуг Великоновосілківської селищної ради через центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора