Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Фінальні ігри Першості району з міні-футболу та Кубок району з волейболу.

Переглядів: 258

На минулих вихідних у Великій Новосілці відбулись фінальні ігри Першості району з міні-футболу серед ветеранів 35 років і старше та Кубок району з волейболу.

У Першості з міні-футболу взяли участь команди Україна, Старомлинівка, Сармат та Прометей (41 учасник). За результатами змагань І місце посів Прометей, ІІ – Старомлинівка, ІІІ – Україна.

У Кубку з волейболу взяло участь 6 команд (57 учасників): Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Андріївка, Донбас, Здоров’я, Петриківка 1 та Петриківка 2, які було поділено на дві групи. В боротьбі за ІІІ місце виступали команди, які в групах посіли другі місця. З рахунком 0:2 Андріївка перемогла у Петриківки 1 і стала бронзовим призером змагань. У фіналі зустрілись команди Донбас та Здоров’я. З рахунком 2:1 команда Здоров’я посіла ІІ місце, а Донбас став володарем Кубку.

Переможці та призери нагороджені грамотами та заохочувальними призами.