Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Взаємодія Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області з Великоновосілківським районним центром зайнятості

Переглядів: 327

4 лютого 2019 року в приміщенні Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області відбувся семінар з підобліковими клієнтами пробації, в якому взяли участь директор Великоновосілківського районного центру зайнятості Степан Буряк та працівники Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

Розпочала семінар фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Наталя Серафимова, яка прочитала присутнім лекцію на тему «Соціальна адаптація людей, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі». Продовжив захід директор Великоновосілківського районного центру зайнятості Степан Буряк, який розповів про порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу та надав вичерпні відповіді на запитання присутніх. Зокрема, присутніх цікавили питання щодо оформлення трудових відносин, мінімального розміру заробітної плати, підвищення кваліфікації безробітних безпосередньо у роботодавця, критерії відбору на навчання за направленням служби зайнятості.

Мета семінару – надати інформацію щодо необхідності оформлення легальних трудових відносин з роботодавцями, про послуги служби зайнятості, ознайомлення з основними положеннями законодавства про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

Планується частіше організовувати зустрічі з працівниками районного центру зайнятості, адже офіційне працевлаштування та стабільність в матеріальному плані є запорукою правослухняної поведінки, та зменшує ризик вчинення нових кримінальних правопорушень.

 « повернутися до списку новин