Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

День поля «Інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур в агрокліматичних умовах Донецької області»

Дата: 11.06.2019 16:40
Кількість переглядів: 520

11 червня 2019 року в с-щі Розлив Костянтинопільської сільської ради Великоновосілківського району пройшов традиційний День поля «Інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур в агрокліматичних умовах Донецької області» на державному підприємстві дослідного господарства «Забойщик» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України.

З вітальними словами до присутніх звернулися: директор Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України, кандидат с.-г. наук Олександр Вінюков та  в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Євген Кіруцак.

В ході учасники оглянули демонстраційні полігони Донецької ДСГДС, посіви ярих зернових, зернобобових, технічних культур, а також ознайомилися із новітніми системами удобрення.

Наукові працівники дослідної станції надали рекомендації та поради щодо вирощування сільськогосподарських культур. В рамках заходу обговорено особливості цьогорічної жнивної кампанії, партнери продемонстрували свою продукцію та послуги.

Установа спеціалізується на селекції та насінництві сільгоспкультур, вдосконаленні систем землеробства, збереженні ґрунтів, впровадженні ресурсоощадних екотехнологій у рослинництві і тваринництві. Протягом минулого року станція виконувала 11 завдань у рамках 6 програм наукових досліджень, випробовувала 10 розробок у галузі землеробства та рослинництва, впроваджувала 15 розробок у галузі агропромислового виробництва. На 2019/20 роки фахівцями установи заплановано проведення досліджень за 15 завданнями в рамках 10 ПНД. Колектив установи — це 40 фахівців, серед них 12 докторів і кандидатів наук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора