Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання комісії з розгляду питань реструктуризації заборгованості населення з оплати житлово-комунальних послуг

Дата: 12.12.2018 16:43
Кількість переглядів: 466

12 грудня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з розгляду питань реструктуризації заборгованості населення з оплати житлово-комунальних послуг.

З метою організації виконання Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» члени комісії розглянули питання щодо заборгованості населення за житлово-комунальні послуги.

Звертаємо увагу, що у відповідності до Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» №554-IV борг може реструктуризуватись на термін до 60 місяців залежно від суми  боргу та рівня доходів громадян на дату реструктуризації.

На період реструктуризованої заборгованості загальна сума платежів, що вносяться громадянином на оплату поточних платежів та платежів по погашенню реструктуризованої заборгованості, не повинна перевищувати 25 відсотків доходів ( для працюючих громадян ) та 20 відсотків- (для пенсіонерів та інших осіб, які отримують будь-які соціальні виплати).

Також зазначаємо, що заборгованість громадян які не уклали договір про реструктуризацію заборгованості та не сплачують поточних платежів, може стягуватися за рішенням суду.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора