Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відкриття двох віддалених робочих місць працівників органів Пенсійного фонду України (агентських пунктів) в Комарській та Старомлинівській сільських радах

Дата: 15.02.2018 16:47
Кількість переглядів: 631

15.02.2018 року відбулося урочисте відкриття двох віддалених робочих місць працівників органів Пенсійного фонду України в Комарській та Старомлинівській сільських радах за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Рад Н.С., в.о. голови Великоновосілківської районної державної адміністрації Алчієва О.С., заступника голови Великоновосілківської районної державної адміністрації Кіруцака Є.І., начальника управління Пенсійного фонду України в Великоновосілківському районі Зрожевської О.А., голови Великоновосілківської організації «Великоновосілківська районна рада ветеранів» Тараша В.В., представників сільських рад.

Всього по Донецькій області відкрито дев’ять подібних агентських пунктів обслуговування громадян, три з них в нашому районі (в листопаді 2017 року відкрито агентський пункт в Багатирській сільській раді).

Отримання послуг з пенсійного забезпечення на рівні сільської ради надасть можливість мешканцям громади звертатися за послугою не відвідуючи при цьому центральний офіс управління Пенсійного фонду України в Великоновосілківському районі, який знаходиться на відстані більше 20 кілометрів.

Прийом громадян відбуватиметься у відремонтованих приміщеннях. Кабінети облаштовано необхідними меблями, комп’ютерною технікою з доступом до мережі Інтернет, принтером, сканером, фотокопіювальним пристроєм.

Прийом громадян буде проводитися два рази на місяць:

- в Старомлинівській сільській раді 2-й та 4-й понеділок місяця з 09.00 години до 13.00 години;

- в Комарській сільській раді 1-й та 3-й вівторок місяця з 13.00 години до 17.00 години.

Також для зручності наших громадян в 16 сільських радах району облаштовані «віртуальні робочі місця» з надання послуг з пенсійного забезпечення засобами «скайп-з’єднання», графік роботи віртуальних робочих місць визначено щоп’ятниці з 09.00 години до 12.00 години.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора