Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Просимо суб’єктів декларування утриматися від надання особистих даних у телефонному режимі!

Дата: 05.03.2019 16:47
Кількість переглядів: 386

До Національного агентства надійшла інформація про спроби невідомих осіб отримати від суб’єктів декларування особисті дані в телефонному режимі.
Під виглядом перевірки декларацій невідомі особи, представляючись працівниками апарату НАЗК, намагаються отримати будь-яку інформацію стосовно громадян, на яких поширюється дія ЗУ «Про запобігання корупції», або членів їх сімей, вимагають погашення кредитів тощо.
Звертаємо увагу, що Національне агентство не вимагає надання жодної інформації в такий спосіб! Будь-які відомості у суб’єкта декларування або відповідного органу запитуються уповноваженими особами НАЗК в офіційній письмовій формі поштовим відправленням чи електронним листом.
Крім того, слід зазначити, що рішення про проведення повної перевірки декларацій приймається на засіданні НАЗК, про що електронним листом повідомляється відповідний суб’єкт декларування. Така інформація розміщується на офіційному веб-сайті агентства.
У випадку спроб невідомих осіб отримати інформацію під виглядом повної перевірки декларації або вчинити інші протиправні дії просимо повідомляти про це на електронну адресу: info@nazk.gov.ua.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора