Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання круглого столу

Дата: 29.01.2019 16:49
Кількість переглядів: 415

29 січня 2019 року у Великоновосілківському районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу «Патронат над дитиною, як складова системи захисту дітей та підтримки в Україні».

У заході взяли участь директор Великоновосіківського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Кузічева Тетяна Вікторівна, директор Великоновосілківського районного центру зайнятості Буряк Степан Олександрович, начальники відділів та особисті консультанти районного центру зайнятості.

Метою заходу було ознайомлення із новою для України формою тимчасового влаштування дітей, які опинились у складних життєвих обставинах – з патронатними сім’ями.

Проведення круглого столу є одним із елементів інформаційної компанії, спрямованої на започаткування даної форми влаштування дітей у Великоновосілківському районі. Тетяна Вікторівна детально розповіла про патронат над дитиною, про те, для кого надається ця послуга, про зобов’язання та оплату послуг патронатного вихователя, пошук кандидатів у патронатні вихователі. Наголосила, що запровадження патронату над дитиною є необхідною і вкрай корисною справою, за яку держава пропонує гідну оплату. Це хороший варіант працевлаштування для людей, небайдужих до проблем дітей.

На завершення заходу присутні почули відповіді на питання, які виникли в ході розмови, отримали роздатковий матеріал та висловили побажання щодо плідної співпраці у 2019 році.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора