Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області інформує

Дата: 20.04.2018 16:50
Кількість переглядів: 574

Мешканці Донеччини вже подали майже 10 тисяч декларацій про майновий стан і доходи

За І квартал 2018 року 9999 мешканців Донеччини надали до фіскальних органів області податкові декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 394,5 млн. гривень. За попередніми результатами цьогорічної кампанії декларування доходів громадян бюджети отримають 14,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 2,5 млн. грн. військового збору.

Загалом за три місяці кампанії найбільша кількість декларацій надійшла від громадян, які реалізовували власну сільськогосподарську продукцію – 3852. Про отримання спадщини подано 1149 декларацій, 147 – від здавання в оренду нерухомого майна, 614 – від продажу нерухомості.

Більше мільйона гривень доходів за минулий рік по Донецькій області вже задекларували 30 громадян. Усього мільйонерами задекларовано суму доходу у 119,3 млн. гривень.

Нагадуємо, що декларацію про майновий стан і доходи можна подати трьома способами:

  • особисто або уповноваженою на це особою до Центрів обслуговування платників податків (за місцем реєстрації);

  • поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

  • в режимі он-лайн в Електронному кабінеті за допомогою ключа електронного цифрового підпису (https://cabinet.sfs.gov.uа).

Останній день подання декларації за 2017 рік для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – 2 травня 2018 року.

На КПВВ «Майорське» спецпідрозділ «Фантом» упередив спробу ввезення до непідконтрольної території крупної суми готівки та товарів на 45 тисяч гривень

Вчора, 16 квітня 2018 року, на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби під час огляду особистих речей мешканця м. Макіївка Донецької області, який рухався через пішохідний перехід до тимчасово неконтрольованої території України, було виявлено готівкові кошти у розмірі 15 тис. доларів США. Вилучені грошові кошти передано працівникам Національної поліції для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Цього ж дня, вже під час огляду автомобілю Chery, який також рухався до тимчасово неконтрольованої території України під керуванням мешканки м. Донецьк, було виявлено 16 шахтних ліхтарів та парфумерні вироби загальною орієнтовною вартістю 45,4 тис. гривень.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 КУпАП, товарно-матеріальні цінності вилучено.

Майже 2 мільярди гривень митних платежів спрямовано митниками Донеччини до скарбниці держави

Протягом І кварталу 2018 року Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано 1 млрд 926 млн. грн. митних платежів. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження збільшилися більше, ніж удвічі, або на 995,7 млн. гривень.

Також, завдяки проведенню постійної аналітичної роботи в напрямку контролю за чистотою декларування товарів, у січні-березні поточного року до держбюджету додатково залучено більше 29 млн. гривень.

Основним джерелом митних надходжень до головного бюджету країни протягом січня - березня 2018 року є товари сировинної групи, які традиційно імпортуються для власних виробничих потреб підприємствами металургійної, вугільної, машинобудівної галузей Донецького регіону, такі як: кам’яне вугілля, промислове устаткування й транспорт, вогнетривкі матеріали й вироби, інші метали й вироби з них, феросплави, вапняк тощо.

Крім того, відповідно до угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами в митниці протягом перших трьох місяців 2018 року вже видано 940 сертифікатів форми EUR.1, що в 2,3 рази більше, ніж за відповідний період 2017 року. Товари, що виробляються у Донецькому регіоні, експортуються у 23 країни Європейського Союзу. Аналіз експортних операцій свідчить про позитивну динаміку зростання обсягів товарів, що експортуються до країн ЄС в рамках угоди. Відносний показник зростання у вартісному та кількісному вимірі становить 6%, що складає 121 млн доларів та 140 тис. тон, відповідно. Найбільш активно зовнішня торгівля ведеться із Італією, Польщею, Іспанією, Францією, Грецією, Естонією та Литвою.

До того ж протягом І кварталу 2018 року, в рамках угоди, Донецькою митницею ДФС був наданий статус уповноваженого (схваленого) експортера наступним підприємствам: ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» та ПрАТ «Зевс Кераміка».

У Костянтинівці спецпідрозділ «Фантом» вилучив з незаконного обігу тютюну для кальянів на 50 тисяч гривень

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області 16 квітня 2018 року в рамках проведення загальнодержавної спецоперації «Акциз-2018» у м. Костянтинівка Донецької області було встановлено факт реалізації фальсифікованих тютюнових виробів, а саме тютюну для кальянів.

Реалізація тютюнової продукції без марок акцизного податку встановленого зразка здійснювалась місцевим жителем з автомобіля Renault Kangoo поблизу ринку «Нульовий».

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 488 пачок тютюнових виробів на суму 49,4 тис. гривень.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 177-2 КУпАП.

«Придбати» страховий стаж можливо. Про це під час інтерв’ю нагадали податківці Покровська.

Особи, які не підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, можуть набути пенсійних прав нарівні з громадянами, для яких участь у пенсійному страхуванні є обов’язковою, шляхом самостійної сплати страхових внесків – саме про це йшлося під час інтерв’ю, наданого телекомпанії «Орбіта» головним державним ревізором-інспектором Покровського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Ольгою Кондрашовою.   

Податківець зазначила, що держава надає можливість громадянам подбати за свою майбутню пенсію за різних життєвих обставин шляхом добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Відповідно до част.1 ст. 10 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі - Закон №2464), таке право надається особам, які досягли 16-річного віку та не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями, визначеними п. 1 част.1 ст. 4 Закону №2464, та не належать до платників єдиного внеску, визначених п.п. 4 та п.п. 5 частини першої ст. 4 Закону №2464, у тому числі іноземці, особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.  

Для реалізації цього права громадянам потрібно звернутися до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації та подати заяву на укладення відповідного договору, і таким чином забезпечити собі наявність необхідного для призначення пенсії страхового стажу.

У Маріуполі ліквідовано незаконне виробництво фальсифікованого алкоголю

Під час проведення операції «Акциз-2018» співробітниками оперативного управління та управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ст. 204 Кримінального кодексу України (реалізація, виготовлення чи транспортування з ціллю реалізації фальсифікованих підакцизних товарів), викрито діяльність групи осіб, які виготовляли та продавали фальсифіковані алкогольні напої.

В ході розслідування було проведено ряд обшуків, під час яких встановлено незаконне виробництво контрафактного алкоголю. У подальшому виготовлені алкогольні напої реалізовувались через торгівельну мережу м. Маріуполя.

Так, в рамках кримінального провадження, за результатами проведених обшуків за місцем виробництва, зберігання та реалізації фальсифікованої підакцизної продукції, виявлено та вилучено спиртовмісної рідини об’ємом близько 120 дал на орієнтовну суму 400 тис. грн., а також засоби, матеріали, тара та сировина для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Слідство триває.

Спецпідрозділ «Фантом» не пропустив до непідконтрольної території товарів загального вжитку на 160 тисяч гривень

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України 14 квітня 2018 року під час огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю ГАЗ 2705-434 під керуванням мешканця м. Донецьк було виявлено товарів, зокрема, одяг та взуття орієнтовною вартістю 34,2 тисячі гривень.

У той же час мешканець м. Єнакієве Донецької області через контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» намагався перевезти сонцезахисні окуляри. Під час огляду автомобілю Chevrolet Lacetti було виявлено сонцезахисні окуляри в кількості 711 одиниць орієнтовною вартістю 125,9 тисяч гривень.

Виявлені товари громадяни намагались приховано перевезти до тимчасово непідконтрольної українській владі території.

За вказаними фактами складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.204-3 КУпАП, товарно-матеріальні цінності вилучено.

Мешканець Луганська намагався перевезти до непідконтрольної території автозапчастин на 77 тисяч гривень

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України вчора під час огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» автомобілю ГАЗ 330202  під керуванням мешканця м. Луганськ було виявлено автозапчастини орієнтовною вартістю 77,3 тисячі гривень.

Виявлені товари громадянин намагався приховано перевезти до тимчасово непідконтрольної українській владі території.

За вказаним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 КУпАП, товарно-матеріальні цінності вилучено.

«Фантом»: 100 комплектів шахтарського спецодягу намагались перевезти з тимчасово неконтрольованої території України

Вчора, 17 квітня 2018 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України під час огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю ГАЗ 33023 під керуванням мешканця м. Донецьк було виявлено 100 комплектів нового шахтарського спецодягу орієнтовною вартістю 135 тисяч гривень.

Громадянин намагався перевезти шахтарські костюми з тимчасово неконтрольованої території України.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучено.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора