Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Збірна команда Великоновосілківського району взяла участь в зональному етапі обласної спартакіади (південна зона) серед допризовної молоді

Дата: 17.04.2018 16:52
Кількість переглядів: 655

16 квітня поточного року в м. Маріуполі збірна команда Великоновосілківського району взяла участь в зональному етапі обласної спартакіади (південна зона) серед допризовної молоді.

Даний захід проводився з метою визначення кращих спортсменів для змагань у Всеукраїнській Спартакіаді серед допризовної молоді та з метою перевірки фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших силових структурах.

Основне завдання Спартакіади - виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму майбутніх захисників Вітчизни, запобігання антисоціальних проявів серед молоді, формування та пропаганда здорового способу життя, збільшення рухової активності, підвищення престижу військової служби, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

Програма змагань Спартакіади для допризовної молоді включала в себе 6 видів:

- стрільба з пневматичної гвинтівки,

- біг – 100 м.,

- біг на 1500 м., 

- плавання на 50 м.,

- підтягування на перекладині,

 - метання гранати Ф-1 на дальність.

Переможці Спартакіади визначались як в особистому так і в командному заліку.

У стрілецькому тирі хлопці змагалися в умінні працювати з пневматичною гвинтівкою та посіли ІІ загальнокомандне місце за сумою багатоборства.

На стадіоні «Іллічівець» юнаки показали всю свою волю до перемоги в метанні гранати, бігу на 100 м, 1500 м, підтягуванні. У цих видах відзначилися:

  • метанні гранати Снєгірьов Ілля – І місце, Чебаненко Олександр – ІІІ місце. Посіли І загальнокомандне місце за сумою багатоборства;
  • біг на 100 м Чебаненко Олександр – І місце, Снєгірьов Ілля – ІІІ місце. Посіли І загальнокомандне місце за сумою багатоборства;
  • біг 1500 м Козак Олексій – І місце. Посіли ІІ загальнокомандне місце за сумою багатоборства;
  • підтягування на перекладині Степаненко Володимир – І місце, Снєгірьов Ілля – ІІ місце, Ягмур Андрій – ІІІ місце. Посіли І загальнокомандне місце за сумою багатоборства.

         В загальнокомандному заліку посіли ІІ місце.

За підсумками двох зональних етапів буде сформована збірна команда Донецької області для участі у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді.

Вітаємо переможців!

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора