Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Засідання колегії райдержадміністрації

Переглядів: 285

Виїзне засідання колегії райдержадміністрації відбулось сьогодні в с Красна Поляна Великоновлсілківського району. Очолила захід голова райдержадміністраціі Ганна Ященко. На порядку денному розглянуто вкрай важливі питання життя регіону:

  1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківського району на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки.
  2. Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Великоновосілківському районі на 2017-2018 роки. Про проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Великоновосілківському районі на 2019-2020 роки.
  3. Про підсумки виконання зведеного бюджету району за 2018 рік.
  4. Про стан виконання органами місцевого самоврядування делегованих  повноважень органів виконавчої влади на території району за 2018 рік.
  5. Про забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування за 2018 рік.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин