Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Обстеження посівів озимої пшениці

Переглядів: 463

04 червня 2018 року в ДПДГ «Забойщик» комісією у складі директора господарства, головного агронома господарства, заступника начальника управління наукового забезпечення інноваційно-інвестиційного розвитку експериментальної бази НААН, директора ДДСДС НААН, в.о. заступника директора з наукової роботи, завідувача відділу технологій виробництва сільськогосподарської продукції та провідного спеціаліста відділу розвитку сільської місцевості та агропромислового комплексу управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації було проведено обстеження посівів озимої пшениці.

В наслідок обстеження було прийнято рішення, що в зв’язку з погодними умовами, які склались в цьому році, озиму пшеницю на площі 120 га доцільно списати із-за низької кількості продуктивних стеблин, колоска, що не опилився та не сформував зерна.

Подальше утримання високих температур в регіоні, відсутність опадів може призвести до незадовільного наливу зерна, прискореного дозрівання та недобору запланованого врожаю.« повернутися до списку новин