Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міжвідомча робоча нарада

Дата: 03.06.2019 16:57
Кількість переглядів: 373

3 червня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Алчієв провів міжвідомчу робочу нараду з представниками Служби безпеки України, Великоновосілківського відділення поліції, райвійськкомату, Красноармійської місцевої прокуратури, районного відділу ГУ ДСНС,

В межах засідання налагоджено співпрацю районного військового комісаріату та місцевого відділення поліції. Відтепер силовики здійснюватимуть спільні рейди до осіб, які ухиляються від призову на строкову військову службу. 

Крім того, покладено початок вирішення гострого питання налагодження роботи медичних комісій військового комісаріату.

Також обговорено проблему пожежної безпеки підчас весняно-польових робіт на сільськогосподарських угіддях району. Зокрема, обговорено необхідність уточнення планів реагування, організації взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування із визначенням відповідальних осіб на випадок виникнення пожеж в лісових масивах та екосистемах.

Пора жнив — особливий пожежонебезпечний період. Спекотна погода, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність створюють загрозливу обстановку. У цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем біля хлібних масивів, кинутий недопалок, сірник, іскри від сільгоспмашин тощо можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат.

Зокрема, на порядку денному залишається організація  проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питань дотримання правил пожежної безпеки у лісах та недопущення палу сухої трави і стерні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора