Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Продовжується робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах

Дата: 14.09.2020 08:55
Кількість переглядів: 361

Продовжується робота фахівців із соціальної роботи Великоновосілківського РЦСССДМ з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах. Протягом тижня з метою підготовки дітей до осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, які не охоплені навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, запобігання  їх  бездоглядності  і безпритульності було відвідано та перевірено умови проживання 78 родин, в яких виховується 197 дітей.

В черговий раз батьки отримали рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, проведено бесіди щодо профілактики шкідливих звичок, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

                В ході проведеної роботи 3 родинам надано допомогу в оформленні виплат одиноким матерям; 1 родині надано допомогу в оформленні виплат по втраті годувальника; 1 родині надано допомогу в отриманні паспорта та довідки про місце реєстрації; 9 родин отримали консультації щодо переоформлення виплат державної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми; організоване медичне обстеження з подальшим лікуванням для 1 дитини; 24  родини отримали консультацію щодо дотримання правил особистої гігієни та санітарного стану в будинку; 11 родин попереджено про наслідки вразі використання державної допомоги за нецільовим призначенням; 4 родини отримали гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття в рамках акції «Творити добро легко» на базі Великоновосілківського РЦСССДМ. Робота в данному напрямку триває.Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора