Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Україні видали «Атлас адміністративно-територіального устрою України. Новий районний поділ та територіальні громади: 2020»

Дата: 16.10.2020 16:01
Кількість переглядів: 291

В Україні видали «Атлас адміністративно-територіального устрою України. Новий районний поділ та територіальні громади: 2020». Атлас містить детальну інформацію щодо нового адміністративно-територіального устрою України: назви, межі, площі, кількість населення та склад за громадами.У передмові йдеться: «Цей Атлас — не просто карта оновленого адміністративно-територіального устрою сучасної України. Це ще й приклад того, як українці можуть гуртуватися, домовлятися та відшуковувати нові можливості у надскладних дискусіях. Як би важко не давалися нам рішення щодо об’єднання громад та реформування районного рівня територіального устрою, в кінцевому підсумку вони зробили усіх нас сильнішими та мудрішими. Тож Атлас, який Ви тримаєте в руках, – це яскраве документальне свідчення одного з найскладніших і безумовно історичних етапів реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Над збіркою працювало Товариство дослідників України під редакцією автора ідеї Павла Остапенка та за підтримки проєкту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації» Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Переглянути атлас нового адмінтерустрою України можна за посиланням — https://www.minregion.gov.ua/.../atlas_novogo_atu_2020.pdf


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора