Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Великоновосілківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Дата: 16.11.2020 10:23
Кількість переглядів: 180

Великоновосілківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує роботу з учнями закладів загальної середньої освіти щодо профілактики негативних явищ у підлітковому середовищі.

 

10 листопада у Роздольненській ЗОШ І-ІІІ ступенів серед учнів 5-9 класів проведено відеолекторій на тему: «Пачка цигарок-на той світ квиток». Захід проведено з метою  поглиблення знань учнів про негативний вплив на здоров’я шкідливих звичок; розвивати вміння відстоювати власні переконання, оцінювати свої вчинки. Наприкінці уроку в ході бесіди з учнями фахівець із соціальної роботи акцентувала увагу на необхідність ведення здорового способу життя з метою попередження шкідливих звичок  у молодому віці та розповсюдила серед присутніх інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.  В заході прийняли участь 25 учнів.

                16 листопада спливає чергова річниця відзначення  Міжнародного дня толерантності. Ми всі різні, але ми — рівні. Кожна людина має право жити в мирі. А це означає, що бути толерантним не означає залишатися пасивним перед обличчям расизму, ксенофобії, гендерної або расової дискримінації, насильства тощо, або ж мовчати, коли люди стикаються із жорстоким ставленням.

                Так 12.11.2020 року провідним фахівцем та психологом Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді у Великоновосілківській ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів серед учнів 7-х класів було проведено бесіду на тему: «Толерантність». Бесіду проведено з метою осмислення учнями поняття толерантності; формування ціннісного ставлення до інших та самого себе; аргументовано висловлювати свою думку, сприймати аргументи інших, всебічно аналізувати ситуації щодо толерантної поведінки.

                Учні активно долучились до обговорення теми, із зацікавленням висловлювали власні думки та наводили приклади. Протягом уроку дітям було запропоновано 2 гри: «потяг» та «відомий блогер», де діти мали змогу попрацювати у групах та надати обґрунтовані відповіді щодо толерантного ставлення до різних людей, навіть з обмеженими можливостями; розкрити всі таємниці характеру кожного з однокласників в цікавій ігровій формі. Також протягом уроку діти поглибили розуміння сутності морально-етичних понять, а саме: «толерантність», «терпимість», «повага до прав інших» та уявлення про толерантну поведінку. Захід проведено з дотриманням правил карантину. Охоплено 27 осіб.Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора