Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Соціальний проект допомоги населенню

Дата: 16.11.2020 10:27
Кількість переглядів: 147

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» запроваджено функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч» для визначення та задоволення потреб вразливих верств населення.  

Соціальний проект «Допомога поруч» створений для надання адресної допомоги вразливим категоріям населення. Проект об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

При Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації за номером телефону +380997249981 діє «гаряча» телефонна  лінія  «Допомога поруч».

Інформація щодо потреби вразливих категорій населення та звіт про надання допомоги щоденно розміщується на сайті  https://dopomoga.msp.gov.ua.

Запрошуємо до участі в проєкті представників соціально відповідального бізнесу, громадських і благодійних організацій задля надання підтримки   вразливим категоріям населення, які потребують допомоги.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора