Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПРАЦЮЄМО РАЗОМ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД!

Дата: 05.01.2021 19:13
Кількість переглядів: 374

Завершився 2020 рік. Для району він був не простий: і буревій, і COVID-19, і рік виборів, але завдяки злагодженій роботі райдержадміністрації, районної ради, селищної та сільських рад ми впоралися з усіма негараздами. Сьогодні хотілося б підсумувати нашу роботу. Зупинимося лише на головному напрямку, який райдержадміністрація разом з обласною державною адміністрацією визнали для себе пріоритетним - це залучення коштів для подальшого соціально – економічного розвитку району.

 

Всього за 2020 рік до району надійшло більш як  74,9 млн. грн, це на 44,9 млн.грн. більше, ніж в 2019 році, вагома частина з них була витрачена на розвиток освіти - це і оснащення новітньою технікою і приладдям для столових, і ремонтні роботи, і пожежна безпека. Вдалося розпочати ремонт гімназії, провести термомодернізацію Костянтинопільської ЗОШ, виконати  побажання жителів громади щодо ремонту теплотрас, придбання опалювальних котлів та інші.

 

Район отримав 1 шкільний автобус, 2 автомобіля для ФАПів. Закінчено будівництво Андріївської амбулаторії. Надана допомога медичним закладам для боротьби з COVID-19.

Проведена нормативно-грошова оцінка населених пунктів району на загальну суму 1606,6 тис.грн., з яких 1400,00 тис.грн. – кошти обласного бюджету.

Не залишилися без уваги люди похилого віку та діти - сироти, які  завдяки підтримки голови облдержадміністрації отримали допомогу продуктами харчування.

За рахунок коштів держави дітям-сиротам було придбано 34 квартири на суму 11,4 млн. гривень.

Також отримали державну підтримку 132 фізичні особи – бджолярів на 6,8 тис. бджолосімей на суму 1,4 млн.грн.

 

Питання соціального захисту, роботи медичних закладів, благоустрою, захисту від надзвичайних ситуацій та інших важливих напрямів постійно знаходилися на контролі адміністрації. 

Нам вдалося залучити кошти на придбання обладнання для збору побутових відходів, а саме контейнерів та спеціальної техніки на суму 17,5 млн.грн. Я сподіваюсь, що загальними зусиллями з новими громадами, ми позбавимося стихійних звалищ та впровадимо збирання сміття, підтримуємо екологію нашого краю.

Ми всі разом збережемо всі наші досягнення та район буде жити в наших трьох новостворених громадах, яким я бажаю майбутнього розвитку та процвітання.

Давайте всі разом дбати про свої села, селища, свою землю.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора