Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Впровадження системи аналізу контролю небезпечних факторів та контролю в критичних точках (НАССР)

Дата: 04.02.2021 10:59
Кількість переглядів: 1054

Нова модель європейської системи безпечності та якості харчових продуктів запроваджується в Україні з підписанням Угоди про асоціацію. Основа її функціонування – принцип «від лану до столу», що передбачає безпеку на всіх стадіях виробництва харчових продуктів. Основним її елементом та гарантом є застосування системи НАССР(система аналізу контролю небезпечних факторів та контролю в критичних точках).

Для гармонізації свого законодавства з європейським, зареєстрований Закон «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та наказ Мінагрополітики України № 590 від 01.10.2012 «Про затвердження вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)».

Система управління безпечністю харчових продуктів НАССР запроваджується та є обов’язковою для всіх потужностей, в тому числі і для малих, таких, як постачальники і перевізники харчових продуктів, закладів громадського харчування (кафе, бари, кондитерські і т.д.) та харчоблоків закладів дошкільної і загальної освіти.

З 1 січня 2021 в Україні почав діяти новий «Санітарний регламент для закладів середньої освіти», який регламентує нові вимоги для харчування дітей в закладах середньої освіти.

В регламенті розширився перелік продуктів, які забороняється продавати у шкільних буфетах.

Старий ДержСанПіН забороняв продаж кондитерських виробів із кремами, морозива, яєць водоплавної птиці, м’ясних виробів нижче 1 сорту, студнів, зельців, фаршмаків, грибів, молока-самокваси, сметани, фляжного молока та м’якого сиру без термічної обробки, консервів непромислового виготовлення, солодких газових напоїв, нарізних салатів із майонезом, оцтом, сметаною.

Новий регламент додає до цього ж списку зернові продукти, що містять понад 10гр.,цукру в 100гр. готової продукції; продуктів, що містять понад 0,12гр. солі, або еквівалентну кількість солі на 100 гр. готового продукту, синтетичні барвники, ароматизатори (крім ваніліну, етил ваніліну та ванільного екстракту), підсолоджувачі та підсилювачі смаку та аромату, консерванти. Забороняється використання продуктів із рослинними жирами, непастерізованих соків, кави та кавових напоїв, енергетичних напоїв тощо.

Визначені основні групи продуктів, які обов’язково мають бути в раціоні дитини, та вимоги до цих продуктів. Принаймні раз на тиждень для учнів має готуватися риба. А фрукти та ягоди подаються без додавання цукрі та підсолоджувачі.

На сьогодні в районі працюють 23 загальноосвітні школи та 19 ДНЗ. Всі вони мають власні харчоблоки в різному стані готовності до впровадження системи НАССР.

В кінці позаминулого року керівникам всіх освітніх закладів та районному управлінню освіти були надані рекомендації щодо ремонтів харчоблоків, придбання технологічного обладнання та запустити механізм розробки, запровадження НАССР. Більшість керівників закладів пройшли навчання – он-лайн  Prometeus.

Обов’язковою є виконання програм-передумов системи НАССР, яка має містити вимоги до стану приміщень, обладнання, проведення ремонтних робіт, технічного обслуговування обладнання, калібрування тощо, а також заходи щодо захисту харчових продуктів від забруднення та сторонніх домішок, планування та стану комунікацій-вентиляції, водопроводів, освітлення, каналізації тощо.

Для кожного процесу виготовлення страв за погодженим меню має бути прописана окрема блок-схема з чітким описом небезпечних факторів, контрольних точок, критичних меж, їх моніторингу.

Група НАССР освітнього закладу під своє конкретне виробництво запроваджує контроль за шкідниками; зберігання та використання токсичних сполук і речовин; поводження з відходами; чистоту поверхонь (процедури прибирання, миття та дезінфекції виробничих, допоміжних і побутових приміщень тощо); здоров’я та гігієна персоналу; попередження перехресного забруднення; специфікацію та контроль постачальників тощо.

Передумова з безпечності води контролюється лабораторними дослідженнями. Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області організувало позапланові перевірки водопостачання закладів освіти водою.

Результати лабораторних досліджень невтішні.100% відібраних зразків не відповідають діючому санітарному законодавству по фізико-хімічним показникам, тому необхідно впровадити всі можливі заходи для водоочищення.

Впровадження НАССР покликане допомогти закладам громадського харчування  виділити всі небезпечні чинники, які можуть нести потенційну загрозу для життя і здоров’я споживачів.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора