Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

«День громади» Старомлинівської сільської ради

Переглядів: 840

18 жовтня 2018 року на території Старомлинівської сільської ради проведено «День громади» за участю голови Великоновосілківської райдержадміністрації Ященко Г.А., першого заступника голови райдержадміністрації Алчієва О.С., Старомлинівського сільського голови Пантелейчук Л.В., а також керівників підрозділів і установ фінансових, культурних, пенсійних, соціальних, земельних, освітніх, медичних та інших напрямів роботи.

Розпочався «День громади» з робочих перевірок об’єктів соціальної сфери – сільських будинків культури, дитячого садка, амбулаторії. шкіл, музеїв та центру дитячої та юнацької творчості.

Наразі ремонтні роботи проводяться одразу в кількох установах Старомлинівської сільської ради, зокрема у Завітнебажанському сільському Будинку культури здійснюється реконструкція даху.

Приємне враження на керівництво району справило відвідування музею інтернаціональної слави в с. Старомлинівка, створеного силами Великоновосілківської районної громадської організації «Спілка українських ветеранів «Афганістану», за підтримки Старомлинівської сільської ради.

На пленарному засіданні в ході «Дня громади» розглянуто питання виконання бюджету Старомлинівської сільської ради за 2018 рік, пенсійного законодавства, компенсації за утримання великої рогатої худоби та змін у законодавстві при призначенні субсидій.« повернутися до списку новин