Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Реалізація інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку у Великоновосілківському районі

Дата: 31.10.2018 17:01
Кількість переглядів: 423

31 жовтня 2018 року голова райдержадміністрації Ганна Ященко з робочим візитом відвідала комунальну лікувально-профілактичну установу «Великоновосілківська центральна районна лікарня», де наразі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку відбувається реалізація двох інвестиційних проектів: «Капітальний ремонт з елементами термомодернізації будівлі поліклінічного корпусу» та «Покращення якості надання медичних послуг по Великоновосілківському району шляхом проведення капітального ремонту 3 та 4 поверху центральної районної лікарні та придбання медичного обладнання».

 

Великоновосілківська центральна районна лікарня єдиний багатопрофільний заклад, який надає цілодобово екстрену (невідкладну) та спеціалізовану медичну допомогу мешканцям Великоновосілківського району з населенням близько 39 000 осіб, вимушено переміщеним особам в кількості близько 14 000 осіб та є важливим елементом соціальної інфраструктури району. Відвідування поліклінічного відділення хворими за 2017 рік склало 75 220 осіб.

 

Наразі в будівлі поліклінічного корпусу встановлено вікна, проводиться ремонт покрівлі та утеплення фасаду. На 3 та 4 поверхах лікувального корпусу ЦРБ тривають роботи по ремонту опалення, електропостачання, водопроводу і каналізації.

З більш детальною інформацією щодо реалізації інфраструктурних проектів за кошти ДФРР можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за посиланням: http://dfrr.minregion.gov.ua/.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора