Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

У Великій Новосілці відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Переглядів: 266

14 лютого 2019 року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Великій Новосілці згадали загиблих земляків та висловили подяку ветеранам-інтернаціоналістам.


В глядацькій залі районного культурно-оздоровчого комплексу відбувся тематичний концерт-вітання до 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану «Слова шани і пісні для тих, хто й до тепер живе Афганом…» та концерт-вітання Донецької обласної громадської організації ветеранів ВДВ «Союз десантників» - гурту «Білі Куполи».


Захід відбувся за участю голови райдержадміністрації Ганни Ященко. «Сьогодні ми згадуємо наших земляків, яким випало на долю виконувати свій громадянський і військовий обов’язок у «гарячих точках» планети. А також тих із них, хто навіки залишився молодим у пам’яті друзів та рідних, не повернувшись живим до рідної домівки. Схиляємо голови перед ними і пам’ятаймо про загиблих» - зазначила Ганна Анатоліївна в ході урочистого зібрання. Зі словами подяки і шани звернулась до присутніх заступник голови районної ради Людмила Петрова, висловив повагу учасникам бойових дій голова Великоновосілківської організації «Великоновосілківська районна рада ветеранів» Василь Тараш.


Поруч з культурно-оздоровчим комплексом, на центральній площі смт Велика Новосілка документальні кадри часів війни в Афганістані на екрані мультимедійного автомобілю демонстрували військовослужбовці Національної Гвардії України.


По всьому світу розкидані країни, де у бойових діях брали участь українці. Кожна війна має свою жорстоку ціну. Найбільш масштабною, тривалою та трагічною була війна в Афганістані. Вона для нас тривала 3340 пекучих дні та тривожні ночі. За цей час щодоби гинув один і отримували поранення двоє наших земляків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин