Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено апаратну нараду при райдержадміністрації

Дата: 11.12.2018 17:09
Кількість переглядів: 451

11 грудня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Ганни Ященко проведено апаратну нараду при райдержадміністрації. На захід запрошено заступників голови, керівника апарату, начальників відділів і управлінь, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході наради обговорено: підсумки роботи Великоновосілківського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Донецькій області за одинадцять місяців 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року; попередження загибелі людей на пожежах; стан виконавської дисципліни у відділах, управліннях райдержадміністрації, стан роботи зі зверненнями громадян, а також ряд організаційних питань.
Під час опрацювання пункту порядку денного щодо попередження загибелі людей на пожежах, гостро постало питання стану пожежних водоймищ в населених пунктах району. Ганна Анатоліївна наголосила на необхідності негайного вирішення проблеми, та надала відповідні доручення і рекомендації.
Серед організаційних питань, розглянутих на нараді стан погашення заборгованості по заробітній платі та єдиному соціальному внеску комунального підприємства «Великоновосілківський комунхоз»; стан освоєння коштів ДФРР; стан освоєння коштів фінансової підтримки, створення робочих міст для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, та інше.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора