Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

XІІІ Всеукраїнська благодійна акція під гаслом – «Почуй світ!»

Дата: 23.04.2018 17:18
Кількість переглядів: 622

У період з 2 по 22 квітня 2018 року по всіх регіонах України проходила ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Почуй світ!». Головною метою акції є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для дитячих лікарень відповідної області.

Акція відбувалася тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн.

В період проведення Акції із старшокласників була створена ініціативна група волонтерів.  «Волонтер» акції «Серце до серця» - це добровольці, які у продовж акції виходили на вулиці зі спеціальною скринькою та зверталися до перехожих з пропозицією зробити благодійний внесок у скриньку. Кожному, хто зробив благодійний внесок, волонтер дарує сердечко – наліпку, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру. Вони мали на собі бейдж - ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

До проведення Акції долучились Великоновосілківський професійний ліцей та комунальний заклад охорони здоров’я «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

23 квітня усі зібрані кошти в дні Акції перераховані на єдиний банківський рахунок в сумі 12826,78 грн.

Ця благодійна акція об’єднує український народ та наповнює наші серця добротою та турботою про інших. Висловлюю слова вдячності всім, хто долучився до цієї важливої справи, адже кожна дитина має право бути здоровою та щасливою.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора